Wpis z mikrobloga

Czyli jak dobrze rozumiem:
1. Jest dzieciak warzywo z galaretą zamiast mózgu
2. Lekarze źle ocenili jego stan i dzieciak po odłączeniu od aparatury nadal jest w stanie oddychać
3. Kościół Katolicki wyczaił okazje na dalsze robieniu wody z mózgu swoim wyznawcom
4. Zaczęto kręcić jakieś szopki z cudem, który ma przywracać wiarę ludziom i złudne nadzieje rodzicom
5. Banda odmóżdżonych i zindoktrynowanych Grażyn to łyka i ślepo wierzy w to, że dotyk papieża uzdrowi dziecko.

KK to naprawdę obrzydliwa instytucja wykorzystująca ludzką tragedie dla własnych interesów. Nic dziwnego, że UK nie chce brać udziału w tym cyrku.

#bekazprawakow #bekazkatoli #alfieevans #gimboateizm #neuropa
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rhados: WE GOT A BADASS OVER HERE!!!!!1111 Jesteś #!$%@?, lekarz Ci kiedyś powie, że nie wiem np. babcia Ci zmarła, a ty co zaczniesz drzeć morde ''A ŻEBY CI RODZINA ZDECHŁA #!$%@? ZAWSZE JEST NADZIEJA #!$%@? #!$%@? #!$%@?Ć POLICJE!!!!''? tak?
  • Odpowiedz
@MatPL1122: srak stulejarzu. odezwij się jak będziesz miał rodzinę i dziecko, wtedy pogadamy. Czylii...nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym pisanie "w slangach młodzierzy" przy powagi dyskusjii jest nie na miejscu.
  • Odpowiedz
@Rhados: Ehhh, nawet nie chce mi się wysilać na dyskusję. Jeśli 3 miesiące po przejściu na emeryturę leżałbym w szpitalu z obumarłą większością mózgu to myślę że eutanazja byłaby najbardziej humanitarną opcja, po co utrzymywać przy życiu skorupę. I po co te argumenty ad personam z Twojej strony.
  • Odpowiedz
@rezek10: No bo wyczerpały się te racjonalne, proste. Tak ogólnie jak wywiozą go do Włoch to w sumie zastanawiam się ile go będą trzymać przy życiu, bo teoretycznie można to robić do starości. Co będzie miał prezent na 18 odłączenie od aparatury znów? No przecie to się cyrk robi
  • Odpowiedz
@rezek10: szczerze? zwróć się do mnie jak będziesz miał tyle lat ;) zobaczymy czy tak Ci wisi Twoje życie ;) a argumenty "ad personan" są po to by uzmysłowić pewną sytuację. do Ciebie to nie trafia? świetnie. zmienisz świat. w którym byle pierdoła będzie decydować o życiu Twoim i Twoich bliskich ;)

@MatPL1122: że nawet, co już powtarzałem, gówno. Włochy chcą mu zapewnić odpowiednią opiekę paliatywną w obecności
  • Odpowiedz
@Rhados: Do takich badań potrzebna jest sekcja jak juuuuuż. Acz głównym podejrzanym jest choroba genetyczna. I argument w wiekiem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Uk też mu zapewni opiekę paliatywną, nie rozumiem argumentu. Rodzice mogą się z nim normalnie pożegnać i wszystko, wiadomo że oni to by go wieczność trzymali pod aparaturą i po to jest system ażeby to wyperswadować/zakończyć. Gdyby pozwalać na takie uporczywe terapie zawsze, to wiele osób by zmarło ze względu
  • Odpowiedz
@MatPL1122: syper. podczas sekcji na pewno zaobserwujesz jak porusza sie i co wydziela kilka tysiecy hormonów w ludzkim organiźmie które mogą powodować to schorzenie, brawo :D a co do UK, zajebista opeika skoro na hamca odłączają aparaturę, do dziecka nie można się zbliżyć. a co do rodziców, każdy chce by jego dziecko przeżyło. Włochy mówia, chcemy pomożemy. to co tak szkodzi UK i temu szpitalowi go wydać skoro to tylko
  • Odpowiedz
@MatPL1122: czy utrzymywanie go przy życiu za pomocą aparatury robi mu jaka krzywde? Nie. Czy zatem nie warto podtrzymywać go przy życiu i szukać lekarstwa na jego chorobę albo chociaż starać się zrozumieć co mu jest aby na przyszłość być w stanie temu zapobiec?
  • Odpowiedz
Niektore Mirki prezentują tutaj murzyńską mentalność. Pomyślą co najwyżej o tym co dzisiaj, ewentualnie jutro. Żadnej większej wyobraźni co za 20lat. Nikt nie pomyślał jak duży postępowanie zrobiła medycyna w przeciągu ostatnich 20 lat i nikt nie pomyśli o tym jaki zrobi przez kolejne 20. Pewnie gdybyście byli w 1970 roku to każdy by chciał eutanazji dla Hawkinga bo przecież on nigdy nie będzie mógł się z nikim komunikować i będzie tylko
  • Odpowiedz
@krzywiecki-com: No #!$%@? na #!$%@? chować/kremować zmarłych, do lodówki z nimi może za sto lat ich się ożywi. Ja #!$%@? jakie #!$%@? tu się #!$%@?. @Rhados: A co do tego co im szkodzi go wydać, to obstawiam, iż chodzi o zasadę ażeby tak nie odwalać za każdym razem, nie wiem. A co do organów to akurat Anglia, Włochy bez różnicy i tak się je transportuje itd.
  • Odpowiedz
@Clefairy: czy dobrze rozumiem że w UK lekarze nic nie chcą więcej zrobić, ale dziecka nie puszczą za granicę, bo nie? Ja bym nawet hałwy spróbował gdyby mi ktoś w takiej sytuacji powiedział że to może pomóc, a ty masz pretensje że ktoś sugeruje zawieźć dziecko do przedstawiciela największej religii na ziemi.
  • Odpowiedz