Wpis z mikrobloga

Czyli jak dobrze rozumiem:
1. Jest dzieciak warzywo z galaretą zamiast mózgu
2. Lekarze źle ocenili jego stan i dzieciak po odłączeniu od aparatury nadal jest w stanie oddychać
3. Kościół Katolicki wyczaił okazje na dalsze robieniu wody z mózgu swoim wyznawcom
4. Zaczęto kręcić jakieś szopki z cudem, który ma przywracać wiarę ludziom i złudne nadzieje rodzicom
5. Banda odmóżdżonych i zindoktrynowanych Grażyn to łyka i ślepo wierzy w to, że dotyk papieża uzdrowi dziecko.

KK to naprawdę obrzydliwa instytucja wykorzystująca ludzką tragedie dla własnych interesów. Nic dziwnego, że UK nie chce brać udziału w tym cyrku.

#bekazprawakow #bekazkatoli #alfieevans #gimboateizm #neuropa
  • 155
  • Odpowiedz
chciałabym żeby to była decyzja zgodna z moimi przekonaniami.


@oh_cherry: Czyli nie chodzi o dobro dziecka, a o to żeby decyzja była dla Ciebie komfortowa?

. Nie ważne jaka by ona była, to decyzja rodziców. T


Kto ma większa wiedzę na temat zdrowia dziecka, lekarze czy rodzice? A moze pozwolmy rodzicom zaczac decydowac czy chca szepic swoje dzieci lub nie. W konca decyzja powinna nalezec do rodzicow, a nie lekarzy
  • Odpowiedz
@Rhados: a wiesz, że z tych szpitali z Włoch przyjechali specjaliści i obadali dziecko? We Włoszech proponują leczenie paliatywne. Co do ozdrowienia czy częściowego powortu do żywych, to jest postulat na poziomie modlitwy o odrośnięcie nogi - bo tak rozległe są uszkodzenia mózgu tego chłopczyka.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: czemu lekarze nie pozwalają przewieźć dzieciaka do innych lekarzy? Skoro są inni lekarze, którzy chcą podjąć się opieki nad tym dzieckiem?

I tak, w pewnych sytuacjach niestety trzeba liczyć się z komfortem rodziny, która zostaje. Która musi potem żyć z tym jak odeszło ich dziecko. Takiej rodzinie powinno się zapewnić wsparcie, psychologa a nie sąd i szarpanie się. Jeżeli rodzina jest aż tak zdesperowana że dobili się do papieża to może warto im ustąpić?

I rozumiem, że akceptowalny jest dla Ciebie wariant, w którym kobieta w ciąży dostaje NAKAZ usunięcia ciąży, bo dziecko, według lekarzy, jest śmiertelnie chore? W dupie miejmy komfort matki i jej uczucia, olejmy że błędy lekarskie się zdarzają, dobro dziecka najważniejsze a najlepsze dla dziecka będzie umrzeć wczesnie, kiedy jeszcze bólu nie czuje. Lekarze przecież wiedzą lepiej niż rodzice!
Idziesz na to czy chciałbyś jednak mieć prawo głosu, jako ojciec? Bo jeśli się z tym zgadzasz to nie różnisz się niczym od #!$%@?ów, którzy zakazują usuwać takie bardzo
  • Odpowiedz
@rainkiller: już się powtarzam pod tym wpisem, że nadzieją jest powrót do życia i że bardziej chodzi o rozleglejsze badania tego schorzenia by móc szybciej i lepiej je diagnozować u innych dzieci i starać się je leczyć a wyzdrowienie jest tylko "nadzieją". z resztą spójrzy w oczy prawdzie i ludzkiej, emocjonalnej naturze człowieka. ja jestem dzietny, nie wiem jak Ty ale spróbuj pomyśleć sobie. czy chcesz żeby Twoje dziecko powoli
  • Odpowiedz
@rainkiller: @Clefairy: poza tym, co im #!$%@? przeszkadza żeby wysłać to dziecko gdzie indziej i mieć spokój z nim, i miedialnie i kosztowo? poza tym, dlaczego tak się sąd upiera? dlaczego tam policja stoi? a czytaliście temat że ten szpital lubi handlować organami dzieci? a jak odniesiecie się do tematu bliźniaczego przypadku kiedy dziecko ukradziono i WYLECZONO w Szwajcarii za co potem UK wysłało rodziców do więzienia?

typovy
  • Odpowiedz
@MatPL1122: ale to nie jest irracjonalność. Rodzice zdają sobie sprawę ze stanu dziecka i chcą, żeby syn był objęty dobrą opieką aż do śmierci. Co ciekawe, powołuje się na wiarę, tłumaczy ze chcą dać dziecku odejść „po katolicku” i na nikim to wrażenia nie robi. Ciekawe co by w tej sytuacji powiedzieli muslimowi albo żydowi.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: ale wiesz, ze to nadal decyzja rodziców czy chcą szczepić czy nie? Na zachod od Polski masz zupełnie wolny wybór, bez żadnych konsekwencji. W zasadzie to musisz się zgodzić na szczepienie, a nie wyrazić ewentualny sprzeciw.
  • Odpowiedz
@Clefairy:

4. Zaczęto kręcić jakieś szopki z cudem, który ma przywracać wiarę ludziom i złudne nadzieje rodzicom

nie kłam bo nie chodzi o nadzieje a nie odłączanie dzieciaka od aparatury, sam Watykan mówi, że nie można mówić o leczeniu.
  • Odpowiedz
Czyli jak dobrze rozumiem:

1. Jest dzieciak warzywo z galaretą zamiast mózgu


@Clefairy: zle rozumiesz.
Jest ciezko chore dziecko, a nie dzieciak-warzywo z galareta.
To jest czlowiek. Malenki i ciezko chory - zasluguje na choc minimum szacunku.
  • Odpowiedz
którzy chcą podjąć się opieki


@oh_cherry: Ponawiam pytanie, dlaczego tak bardzo chcesz przedłużać męki tego dziecka, będąc kompletnie świadom ze nie ma absolutnie żadnych szans na to ze kiedykolwiek będzie zdrowym człowiekiem.

No chyba ze nie jesteś świadoma tego ze to dziecko, o którego życia tak bardzo zaciekle walczysz, nie ma mózgu. W szkole Cie nie nauczyli ze obumarłego lub uszkodzonego mózgu nie da się
  • Odpowiedz
@Rhados: w kontekście nadziei, to tutaj niewiele można zrobić. On ma poważne ubytki kory i chyba powoli traci kontrolę nad układami autonomicznymi - które nie są plastyczne. Jak obejrzysz filmiki, które dodają rodzice na których prezentują dowody na jego responsywność, to widać tam odpowiedź na drażnienie ust przez matkę, widać coś podobnego do odruchu Moro etc. To są odruchy pierwotne. Nie zgadzam się z tym, że oni to dziecko głodzą,
  • Odpowiedz
@rainkiller:kolego,zacznij czytać ze zrozumieniem bo nie chcę się powtarzać. ale, jak już się powtarzałem, DLACZEGO NIE WYDADZĄ TEGO DZIECKA TAM GDZIE CHCĄ SIĘ NIM ZAJMOWAĆ I PRÓBOWAĆ. i jak już powtarzałem dlaczego nawet ze względu na utrzymanie go przy życiu tylko rzetelne badania i jakąkolwiek diagnozę by uratować inne dzieci w obecnej sytuacji a dwa żeby dać w spokoju i godnym na XXI wiek w poszanowaniu się z nim pożegnać?
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: NIE #!$%@? NIE DOTARŁO, SKORO NIE MA MÓZGU I NIE MA CZUCIA TO MOŻNA GO POWAŻNIE ZBADAĆ I SPRAWDZIĆ SKĄD SIĘ POJAWIAJĄ TAKIE OBJAWY, JAKA JEST ICH PRZYCZYNA I POMÓC INNYM DZIECIOM. I nawet takie podejście jest dla rodziców pewnego rodzaju że to nazwę "rozgrzeszeniem" że "model" jakim posłużyło ich dziecko może być ratunkiem dla innych. A nazwe znane są przypadki że dzieci z takiego stanu były PRZYWRÓCONE DO
  • Odpowiedz
Szkoda mi tego dzieciaka, o wiele lepiej by było gdyby wysłali go tam do tego Watykanu, aby pożył jeszcze trochę. Jestem ateistą ale #!$%@? nie rozumiem tych gimbusów co #!$%@? każdego katola to tylko poobrażać, katolom też #!$%@? ale szanujmy się, plox. To jest #!$%@? żałosne.
  • Odpowiedz