Wpis z mikrobloga

Pisze do mnie ziom w pracy, że potrzebuje żeby mu coś sprawdzić. No to sprawdzam i wszystko ok. On mi dziękuje i mówi, żeby bozia w dzieciach wynagrodziła. Ja mówię, że dzięki ale NIE NIE NIE W DZIECIACH.

Jak to, przecież dzieci to największy skarb. Ja na to, że moje skarby to mam na koncie.

On odpowiada, że jego trzeci skarb się pojawi w maju.

Trochę cringe i zonk, bo myślałam że użył ironii wcześniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dzieci #dziendobry #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vckm: Ja posunąłbym się jeszcze dalej. Mam nadzieję że doczekam czasów kiedy egoizm jednostki zostanie zastąpiony troską o przyszlość gatunku i zostaną wprowadzone pozwolenia na dzieci.
Oczywiście wiem, że raczej nie stanie sie to za mojego życia, jednak wierzę że kiedyś ludzie zrozumieją.
  • Odpowiedz
@julianna_cebulanna: tylko żeby za 20lat Ci sie nie przypomniało o dzieciaku. Znam taką tylko dochodzi do 50-tki i też całe życie nie chciała dzieci. A jak rodzice poumierali została sama to złapała jakiegoś frajera i wieku 40 lat zrobiła dzieciaka. Żeby na starość nie być samej.
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd: to żadne stereotypy patafianie, w moim wykonaniu. Ty zasugerowałeś się paskiem, nie znając mnie. Ja dokładnie przestudiowałem wpis opki i stwierdziłem, że to dobrze, że takiej materialistki jak one są ślepym zaułkiem ewolucji i doboru naturalnego. To korzyść dla społeczeństwa
  • Odpowiedz
jak miałem 20lat to mówiłem że żona i dzieci to są mi potrzebne jak 3 sutek, a teraz mam 32 lata i mam żonę i synka i szczerze chciałbym już drugie dziecko :-)


@steemm: To, że ty byłeś nieogarnięty życiowo w wieku 20 lat nie znaczy, że każdy taki jest. Zakładanie czegoś na podstawie wieku 20 lat. xD #shitwykopsays
  • Odpowiedz
@steemm: bo większość p------i że oni to bez dzieciaka, bo wolni, więcej kasy itd. a później przychodzi z reguły taki moment w zyciu, że człowiek chciałby się ustatkować i coś przekazać innym, np. takiej własnej małej istotce.
  • Odpowiedz
@Wypok2: nie mam multikonta xD jestem tylko fałszywym różowym paskiem, a upośledzony to jest koleś rzucający fałszywe oskarżenia na lewo i prawo.

Z resztą kim że ty jesteś, żeby decydować o mojej tożsamości płciowej
  • Odpowiedz
@ediz4: @Pulton: @milena_s: "hurr durr weź nie obnoś, że masz inne poglądy"
Zawsze to samo, jasnie państwu przeszkadza, że nie wszyscy podzielają ich opinie, więc nawet jak nie mają żadnych argumentów to już zaraz p------ą coś tam o obnoszeniu się.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: "Przypominam że żyjesz w kraju w którym jesteś tylko workiem na spermę i krową rozpłodową inaczej jesteś bezużyteczna i państwo nie ma ciebie żadnego pożytku. Tutaj albo siedzisz non stop w ciąży albo nie masz życia. Nie oczekuj od wykopków z patologii 500+ że zrozumią podstwową rzecz że celem życia jest przeżycie, a nie rozmnożenie. To kwestia drugorzędna. Ludzie biologicznie mają przetrwać jako jednostki, a rozmnożyć się dopiero w
  • Odpowiedz
Nie. Po prostu posiadanie dzieci jest tak wbite w kod kulturowy spolecznosci ze traktowane jest jako cos co jest pewnym obowiazkiem albo oczywistoscia.


@abunasrallah: W którym nowoczesnym społeczeństwie kultura wymaga żeby kobieta była krową rozpłodową? xD Każda normalna cywilizacja odchodzi od zwierzęcych instynktów i skupia się na rozwijaniu samego ciebie ku własnej radości z osiągniętego życia xD Polska się powinna w końcu zastanowić czy chce być tym zachodem czy nie.
  • Odpowiedz
@loczyn: "Celem każdego gatunku jest rozmnożenie. Sugerowanie, że człowiek nie jest zwierzęciem częśc 4351".

koniecznoscia dla gatunku do istnienia jest rozmnazanie sie. celem gatunku zas (wydaje sie) ekspansja gatunku (albo mnozenie sie jest tez koniecznoscia w celu dalszej ewolucji gatunku.

Natomiast to ze jest to celem gatunku jako calosci nie oznacza ze jest to celem kazdego osobnika nalezacego do tego gatunku. z roznych przyczyn wsrod osobnikow nalezacych do danego gatunku
  • Odpowiedz