Wpis z mikrobloga

Pisze do mnie ziom w pracy, że potrzebuje żeby mu coś sprawdzić. No to sprawdzam i wszystko ok. On mi dziękuje i mówi, żeby bozia w dzieciach wynagrodziła. Ja mówię, że dzięki ale NIE NIE NIE W DZIECIACH.

Jak to, przecież dzieci to największy skarb. Ja na to, że moje skarby to mam na koncie.

On odpowiada, że jego trzeci skarb się pojawi w maju.

Trochę cringe i zonk, bo myślałam że użył ironii wcześniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dzieci #dziendobry #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@steemm: @loczyn: Ja pierdziele, jak ktoś nie chce to nie. Po co moralizujecie na siłę? Ktos chce to niech ma i 10, ale niech sam za nie płaci a nie kasę od państwa bierze. @Koritsu: @julianna_cebulanna: @KochanekAdmina: O takich rzeczach lepiej nie pisać na wykopie, bo ZAWSZE jest taka sama gównoburza, a argumenty jak grochem o ścianę :). Także ten temat najlepiej
  • Odpowiedz
@vckm: Jakieś 75% osób (tak na oko) co ma dzieci w ogóle się nie nadaje do wychowywania. Zrobią a potem maja gdzieś wychowanie i niech państwo się martwi.
  • Odpowiedz
@steemm: Dlatego najlepiej określić się jako „w chwili obecnej nie chce mieć dzieci i na dzień dzisiejszy nie wiem czy ta sytuacja zmieni się w przyszłości, ale myśle, ze raczej nie, chociaż nie mogę być pewny na 100%, bo zawsze coś się może zmienić w myśleniu”. I to chyba by wyczerpało temat.
  • Odpowiedz
@loczyn: Czyli tylko bait? Ostatnio w podobnym temacie tez gość niby baitowal, eh... @steemm: No i bardzo dobrze, życzę aby były zdrowe i szczęśliwe. A tym co nie chcą mieć dzieci tez życzę dobrze. Może niektórzy zmienia zdanie, może nie. Ja znam dorosłych ludzi 40+ do których dzieci się prawie nie odzywają i maja ogólnie wywalone w kontakty a kosztowały one rodziców dużo kasy i wysiłku, także szkoda
  • Odpowiedz
@loczyn: nie wiem jak można nie chcieć mieć dziecka, ja to będę mieć tak z 3 jedno mi gotuje jak te bahorki w master chef, już 66 latki robią 2 daniowy obiad a 4 latki podają śniadanie
drugie mi sprząta, kibel wymyje już 3 latek
a trzecie to nie wiem może do robienia mi masażu albo jako błazen do rozrywki
Ja królowa mam już wszystko zaplanowane
  • Odpowiedz
@milena_s: tak, tak, tak... Oczywiście! Nie chcesz mieć dzieci, to od razu szuflada: materialista, samolub, egoista. Otóż nie. Szuflada: rozsądny, trzeźwo myślący i odpowiedzialny. Bycie zdrowym egoistą jest zdrowe i potrzebne. Nie wiem, jak można ubogacić coś, brakiem czegoś, to mało logiczne.
  • Odpowiedz
@Pulton: @ediz4: ja się z tym nie obnoszę!!! To inni zaczęli mi wytykać, że się obnoszę. Ta sytuacja, którą opisałam po prostu dziwnie wyszła, bo się nie zrozumiałam z kolegą, ale tak bywa w drodze mailowej, kiedy nie rozmawia się na żywo. Na krystka!!!
  • Odpowiedz