Wpis z mikrobloga

Taka ładna pogoda, że aż chce się człowiekowi wyjść z domu i coś porobić.

Myślałem żeby iść na rower, ale nie mam roweru
Myślałem żeby iść pobiegać, ale nie mam butów do biegania i mam #!$%@?ą kondycje
Myślałem żeby iść się przejść do parku, ale w taki dzień jest #!$%@? przez normictwo i oglądanie tych wszystkich ludzi wpędzi mnie tylko w większą depresje
Myślałem żeby się z kimś spotkać, ale nie mam kompletnie z kim dzielić dnia wolnego
Myślę, że po prostu przesiedzę w domu i poczekam na powrót do pracy.

Bądź szczęśliwy ze samym sobą człowieku, zaakceptuj siebie, poznaj swoją wartość i szukaj nowych pasji. Zrób to wszystko ledwo znajdując powód, żeby wstać z łóżka, a co dopiero wyjść z domu. Wy normiki macie naprawdę nasrane w tych głowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #stulejacontent #depresja #tfwnogf
  • 12
@aardwolf dużo osób gra jeszcze w pokemony. Znajomy lata od powstania gry i mówi, że poznał masę osób od najmłodszych, do 50+. Sam jak wróciłem parę miesięcy temu (co prawda pogralem 2 tygodnie, ale zawsze jakieś rozeznanie) i zobaczyłem jak działają rajdy, czekaliśmy w 8 osób pół godziny na kolejne 3 i w tym czasie trochę się zagadalo, powymienialo zainteresowaniami etc. Pokemon Go to serio dobry sposób jak ktoś faktycznie NIE MA