Wpis z mikrobloga

może nie zabija, ale chyba żaden dorosły i świadomy człowiek nie powie, ze jest zdrowa xD


@Jamniczek97: idac tym tokiem nic nie jest zdrowe, bo wszystko cie moze zabic, nawet wola. alkohol jest niebezpieczniejszy od jarania pod wzgledem, ze latwiej sie uzaleznic, a i tak w malych dawkach (1/2 piwo dziennie) wykazuje działania prozdrowotne. jak ktos zajara malego blanta raz czy na 2 tygodnie to tez pewnie bardziej wyjdzie mu
  • Odpowiedz
@Jamniczek97: takie, ze piszac o tym, ze "ale chyba żaden dorosły i świadomy człowiek nie powie, ze jest zdrowa xD " za bardzo pojechales. jest niebezpieczna tylko wtedy, gdy ktos ich naduzywa lub jest niepełnoletni
  • Odpowiedz
  • 1
@Jamniczek97 a po co ma być zdrowa? Piwo nie jest zdrowe, fajki nie są zdrowe, ale czasami sobie można wypić i zapalić, myślę że dla relaksu i własnego zdrowia psychicznego chociażby. Więc co to za argument "no niby nie jest niezdrowa, ale nie jest zdrowa!"
  • Odpowiedz
@pieczyzmc: tak, maryśka taka zdrowa i nieszkodliwa, ale jakoś podejrzanie często ludzie ją palący cierpią na stany lękowe i nerwicowe. Paliłam kiedyś, może nie często, ale raz przesadziłam do tego stopnia, że nie mogli mnie docucić, a stan w jakim się znajdowałam parę lat temu podczas ataku nerwicy lękowej był podejrzanie podobny do stanu po zbakaniu. Kolega palący niegdyś namiętnie maryśkę aktualnie przygotowuje się do terapii w zakładzie zamkniętym, bo
  • Odpowiedz
Takie tematy jak ten pokazują jak bardzo ludzie na wykopie nie potrafią dyskutować:
-hurr durr od trawy sie zaczyna potem tylko heroina
-szurr burr wudeczka już nalana?
itd itd
serio ludzie, co to jest za argument, że twój znajomy pali codziennie i zachowuje się jak zombie, albo że zaczynał od trawy a teraz wali helene w kable? czego to w ogóle ma dowodzić?
i potem ten sam typ na odpowiedź wyśmiewającą go
  • Odpowiedz