Wpis z mikrobloga

#bieganie #polmaraton #maraton

**Uwaga jeśli ktoś jest wrażliwy na krytykę w naszym ukochanym sporcie bieganiu to niech nie czyta więcej niż 2 poniższe zdania. Naprawdę, bo już od lat prowadzę dyskusje w świecie biegowym i nie raz spotkałem się z przeróżnymi furiatami. Także jak macie problem z wybuchami złości to nie czytajcie tego. Wiem że w świecie biegaczy jest wielu co nie znosi krytyki. Także pozwalam sobie wyrazić* #niepopularnaopinia

Korona półmaratonów i maratonów

O ile przebiegnięcie(przebycie) maratonu to bez względu na tempo zawsze wyczyn godny podziwu, więc zrobienie ich 5(czy ile tam potrzeba do korony) w ciągu 2 lat to jest wyczyn godny podziwu.

Natomiast korona półmaratonów... no kurcze - to nie jest wielka filozofia kilka razy po prostu przetruchtać ten dystans, osoby które się tym chwalą uważam, za nudne, nieciekawe, niespełnione w żadnej pasji. Kto normalny szczyci się przetruchtaniem nieco ponad 20-km dystansów? I nie przemawia do mnie argument, że niektórzy nie mają zdrowia do tego bo to jest w szerszym tego słowa znaczeniu nieprawda.

rbk17 - #bieganie #polmaraton #maraton

**Uwaga jeśli ktoś jest wrażliwy na krytykę...

źródło: comment_WB2Ub7raotCg8pbKjv49WTZ4hBB5JsfO.jpg

Pobierz
  • 6
@rbk17: Ja bym powiedziała, że to kwestia mierzenia wszystkiego swoją miarą. Ja na przykład rok temu ledwo 3 kilometry robiłam, więc dla mnie to "lekko ponad 20" to jest na dzień dzisiejszy dużo. Za rok pewnie półmaraton już nie będzie dla mnie czymś tak specjalnym, jak jest dzisiaj, bo w głowie będę miała właśnie maraton. (ʘʘ)