Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Haetham: nie ok, ale zdarzało się to rzadziej i wydaje mi się, że było to przez to mniej widoczne. No i też chyba mniej tego typu komentarzy było, a teraz jak jeden widzi, że ktoś się odważy zrobić zdjęcie z ukrycia to dochodzi do wniosku, że może napisać co o tym myśli, bo OP najwyraźniej myśli to samo, skoro zrobił zdjęcie i chwali się zdobyczą
że też można się nabrać na taką zarzutkę, za to powinien być Sztum właśnie


@Haetham: Nawet w żartach jest granica, której nie powinno się przekraczać. Trzeba mieć tego świadomość. Tu policja nie będzie się zastanawiać czy to żart czy nie. Sprawdzą skąd pochodzi i czy w okolicy dochodziło do podobnych zdarzeń - jeśli tak, to zgadnij kogo pierwszego będą próbowali z tym powiązać.

@Brother_of_Steel: sorry czlowieku, ale jak zawsze mowisz z sensem tak tutaj to juz Ci palma odbila

Mnie samego rowniez triggeruja suleje co robia foty z przyczajki, ale tworzenie jakiejs z dupy nagonki na tagu gdzie 90% kontentu to zdjecia z neta, jeszcze pod ma maxa przerysowany komentarz to kwintesencja bialorycerstwa (tfu, to okreslenie mnie rowniez triggeruje, ale tutaj pasuje)

Jak tak Ci zalezy, aby prewencyjnie dbac poziom bezpieczenstwa to idz na
ja #!$%@?, jak można w ogóle w ten sposób żartować:


@01010101013: ostatnio w podobnym tonie widzialam wpis, że kobiety powinny być w dyby zakuwane i jak automaty do wiadomo czego, bo sa nic nie warte i tylko się do jednego nadają,.wiec będzie można z nimi robić wszystko i nie będą mogly protestowac..coś tam jeszcze było,ale w podobnej narracji jak wyżej i nawet nie czytalam.
Sa na tym świecie psychole. I jak