Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

żeby wiedzieć, że mam to ignorować muszę przeczytać.

@Brother_of_Steel: I ten prosty tekst cię jakoś przerasta czy na czym polega problem? Wyjaśniałem - to nie jest żadne "wołanie" tylko odpowiedź na komentarz do konkretnej osoby, która ma to przeczytać, wskazuje na to automatyczna @ po kliknięciu w odpowiedź. A ma to zrobić ponieważ ja tak chcę.
Ja #!$%@?, coraz słabiej ogarnięte te świeżaki.
@Canova: Beka z tych wykopowych januszy, im naprawdę się wydaje, że za napisanie czegoś takiego możesz mieć problemy xD Jeszcze porównywanie tego do historii z rurką w samolocie, albo do typka co napisał, że się zabije.

Ból dupska o #dupeczkizprzypadku, spamowanie tagu zdjęciami zwierząt nie wyszło to białorycerzyki zaczynają zgłaszać na policję o coś co nie jest karalne, ani nie niesie żadnych realnych przesłanek ku temu, że coś się za
@Canova: Studenciaki cucki też próbują kręcić dramę o zdjęcia skopiowane z reddita i chanów. Jakby nie dawali #!$%@? o to, że takie zdjęcia w ogóle się na wykopie pojawiają to by tego było, im naprawdę wydaje się, że chodzi o robienie zdjęć przypadkowym dziewczynom na ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe czy jakiś debil naprawdę spróbuje to zgłosić, a nie tylko tak wypisuje na wykopie xD
@Haetham: Niezła chorągiewka z ciebie, najpierw piszesz że to bait i należy to ignorować a potem #!$%@? coś o różnicy między kradzieżą butów a gwałtem xD tylko dlatego że osoby z którymi dyskutowałeś wytknęły ci błędy logiczne w twoim rozumowaniu. Żałosna linia obrony.
Btw. jak jeszcze tego nie zrobiliście to użyjcie jakiegoś VPN'a pisząc tu, nawet jakiś darmowy wystarczy bo idiotom z Policji nie chce się nawet namierzać prawdziwego IP więc nie będzie wam zawracać potem dupy czy coś serio w Internetach pisaliście czy nie.


@MalcolmInTheMiddle: Tyle prawdy, ja nigdy nie loguję się na gołą klatę