Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 275
Wczoraj na lotnisku mówiłem kumplowi, że kobieta obok czyta fajną książkę. 12 zasad życia Jordana Petersona (nie ma jej po polsku, tylko ang. wersje widzialem). Po kilku zdaniach zobaczyłem że odkłada , jakby zaczęła nas słuchać. Po czym zagadala do nas. Okazało sie, ze to Polka od 30 lat mieszkajaca w stanach. I od wielu godzin juz leci. Zaczęliśmy rozmawiać o poglądach Petersona, jego wykładach, życiu w Stanach itp. Ale temat książki przodował. Tak jakos 30 minut pogadaliśmy o kanadyjskim profesorze. Powiedziałem, ze przymierzam sie, ale ciezko bylobja znaleźć w Cebulogrodzie. Ona tak popatrzyla na mnie i mówi, że da mi tę książkę. 12 dolcow dała na promo w US. Stać ją, kupi Sobie jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I wiecie co? Jadę właśnie Pędolino i czytam Sobie książkę którą bardzo chciałem przeczytać ()


#ksiazki #wojnaidei #lotnisko #pendolino #szczescie
Kreutz-u - Wczoraj na lotnisku mówiłem kumplowi, że kobieta obok czyta fajną książkę....

źródło: comment_X7QfyNXz2xv5OaC7e6728OqAxJ2Xyebs.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Kreutz-u: szanuję historię jak #!$%@?. ja słucham na audible audiobook czytany przez tego zacnego autora. niedługo będę w USA to od razu kupuję książkę
  • Odpowiedz
@Kreutz-u: Bardzo polecam e-booki, jeśli jeszcze musisz ćwiczyć angielski. Zamiast marnować czas na szukanie w słownikach/telefonie/internecie, po prostu przytrzymujesz palec na słowie i dostajesz automatycznie tłumaczenie na polski z czytanego języka. Od siebie polecam bardzo PocketBooka Touch Lux 3, sam mam od już dwóch lat i za całokształt 10/10.
  • Odpowiedz
@Kreutz-u mam podobne odczucie, rozumiem filmy i seriale po angielsku nawet w pracy sporo angielskiego używam ale dość często muszę używać translatora jak czytam ts książkę, tak swoją drogą Peterson ma niesamowity talent do mówienia i pisania, świetna książka :)
  • Odpowiedz