Wpis z mikrobloga

@harpiowata: a kto powiedział, że zaburzenia są tylko takie, które czynią zło innym ludziom lol?

p.s nie mam nic przeciwko małżeństwom homoseksualnym zanim mnie tu zaczniesz wyzywać od jakichś narodowców
  • Odpowiedz
@harpiowata: nie wiem, czy już było, ale fundusz kościelny i obniżenie podatków wzięło się z zawłaszczenia przez Państwo w 1945 dużych połaci ziemskich, które należały przed wojną do Kościoła.
  • Odpowiedz
Oczywiście wiedziałem, ze wyciągniesz skrajny argument typu pary bezpłodne. Tak, są takie i nie można im niczego zakazać


@katuluu: No ale przeciez, z punktu widzenia spoleczenstwa sa one zbedne. Jezeli sa zbedne, to nie powinni miec dostepu do przywilejów.

Biologicznie ludzie są zdolni do posiadania potomstwa i na tej podstawie pisane jest to
  • Odpowiedz
jeśli uważasz iż homoseksualizm jest zaburzeniem seksualnym. Pedofilia, zoofilia, wszystkie inne -filie które krzywdzą innych ludzi czy zwierzęta bez ich własnej zgody - tak, to są zaburzenia,


@harpiowata: hyym, ja tak właściwe uważam że wszystkie tutaj to są zaburzenia, tyle że jednak rozdzielam na te które mogą normalnie uczestniczyć w społeczeństwie i nie ma sensu odbierać jakiś praw (a już na pewno nie leczyć itd) - no bo po co?
  • Odpowiedz
Jednak wszystkie religie w Polsce działają na tych samych zasadach.


@JakTamCoTam: Nie działają. Pastafarianizm nie jest uznany przez urzędasów BO TAK mimo że wszelkie wymogi od lat są spłeniane. Monopolu kościoła nie da się naruszyć.
  • Odpowiedz
Zgodnie z zasadami logiki państwu zależy na posiadaniu jak największej liczby obywateli a życiem społeczeństwa rządzą pewne logiczne reguły. W erze nowego marksizmu zaczęto od nich odchodzić dlatego wszystko stanęło na głowie


@katuluu: Co za bzdura. Wprowadzenie małżeństw jednopłciowych = więcej dzieci w społeczeństwie, gdyż tego typu pary będą cześciej decydowały się na posiadanie dzieci (inseminacja, in vitro, surogacja, adopcja).
  • Odpowiedz