Wpis z mikrobloga

Zespół Downa też jest wrodzony a jest uznawany za chorobę. Są tylko teorie. Bodajże nawet w naukowym belkocie było coś na ten temat.


@JakTamCoTam: ja #!$%@?. Jak oglądasz naukowy bełkot to nie oglądaj z włączonym odkurzaczem i wiertarką z udarem. To samo było w krótkim filmie o prawdzie i fałszu.

Mylisz teorię naukową (coś potwierdzonego) z teorią w znaczeniu potocznym.

Tekstu o zespole downa nawet nie skomentuje bo uwłacza myśleniu
  • Odpowiedz
Żeby teoria naukowa została uznana za nieprawidłową wystarczy jedno twierdzenie, które ją neguje. Zapytam zatem bardzo spokojnie, dodam iż nie mam uprzedzeń do żadnego człowieka oraz do żadnego poglądu czy tam nurtu myślowego.

Zakładając przypadek, że homoseksualizm to norma, a nie zaburzenie oraz zakładając, że sto procent populacji byłoby homoseksualne to czy w wyniku istnienia tylko i wyłącznie par homoseksualnych możliwa byłaby dalsza reprodukcja w celu osiągnięcia kolejnego pokolenia gatunku?

Kontr pytanie:

Zakładając przypadek, że heteroseksualizm to norma, a nie zaburzenie oraz zakładając, że sto procent populacji byłoby heteroseksualne to czy w wyniku istnienia tylko i wyłącznie par heteroseksualnych możliwa byłaby dalsza reprodukcja w celu osiągnięcia kolejnego pokolenia gatunku?

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w większości przypadków nie można kategoryzować zagadnień tylko do odpowiedzi tak/nie, jednak tutaj taka kategoryzacja jest możliwa.


@
  • Odpowiedz
Małżeństwo nie jest prawem tylko dokładnie jest przywilejem. Przywilejem dla par zdolnych do prokreacji.


@50HerbatGreya: o matko, a ja widiząłem w zeszłym tygodniu ślub kobiety 72 lata i pana 85. Myślisz, że za jakiś czas będzie w ciąży? Sprawdzają czy para moze mieć dzieci? Co jeśli jedno z małżonków jest bezpłodne, rozumiem, ze wtedy odbywa się państwowy rozwód? A jeśli wiedzą o tym przed ślubem to do ślubu pewnie nie
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: w promilu promila? Poproszę statystyki nie wiedziałem Zd tych przypadków jest tak mało.

Porownujesz związek z drugim człowiekiem który wyraża na to zgodę do uprawiania seksu z psem?

Nieźle masz narąbane
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: poza tym nie wyjaśniłeś co z parami które jie mogą albo nie chcą mieć dzieci, skoro dla ciebie małżeństwo ma cel spłodzić potomka

Przecież z tego punktu para 70 i 80 latków niczym nie różni się od pary facetów, nie trzeba im nigdzie zaglądać żeby się połapać ze z tego dzieci nie będzie wiec na twoje rozumowanie takich ślubów jie powinno się udzielać

Ale to niby ja nie mam
  • Odpowiedz
@harpiowata: Nie ma czegoś takiego jak homoseksualne "małżeństwo", więc jest to samozaoranie. Homoseksualizm nie jest żadną preferencją seksualną, to próżność, przypadłość wynikająca z chorób, zaburzeń i libertynizmu obyczajowego. Dość tych ideologicznych bredni. Co do "przywilejów podatkowych", to nie jest takie proste zagadnienie. Podatki nakłada się na obywateli aby pozyskać od nich pieniądze, celem nie jest sprawiedliwość, tj. np. równomierność, ale efektywność i skuteczność.
Uznanie, iż KRK należy traktować jak firmę
  • Odpowiedz
@harpiowata: Jest tylko jeden naturalny popęd seksualny, który występuje między mężczyzną a kobietą, którego celem jest tylko i WYŁĄCZNIE rozmnażanie się, a więc przetrwanie gatunku. Reszta to zabawa, a więc próżność wielokrotnie niższego rzędu. Brednie o preferencjach seksualnych są rezultatem dominacji intelektualnej marksistów - radykalnych egalitarystów.
  • Odpowiedz
Porownujesz związek z drugim człowiekiem który wyraża na to zgodę do uprawiania seksu z psem?


@martwy_kotek: ty masz narąbane. pies to najleprzy przyjaciel a dla wielu wręcz miłość.
skoro wg ciebie małżenstwo nie musi służyć prokreacji to dlaczego doszukujesz, że trzeba ruchać psa jak sra od razu? zwyrolu...
dlaczego jesteś taki dogofobem, dlaczego tak nienawidzisz tych pięknych i wrazliwych zwierząt?
  • Odpowiedz