Wpis z mikrobloga

@narcisse: Nie pisał o mieście, czy wsi. A skoro sieć parafii pokrywa całą Polskę, to znaczy, że od Ciebie też jakiś proboszcz i może wikarzy (o ile są w tej parafii) mają liczony podatek.
[edit] jest też zależny od liczebności całego miasta czy wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jako jedyna miara przydatności


@haniorex: gdzie ja tak napisałem? Dlaczego wciskasz mi jakieś zdanie, które do mnie nie należy?

Opisałem stan faktyczny. Ba, nawet napisałem możliwe rozwiązanie do legalizacji homomałżeństw.

Czytanie ze zrozumieniem boli?
Ba, nawet napisałem możliwe rozwiązanie do legalizacji homomałżeństw.


@Siotson: Rozwiązanie 3: Zostawić przywileje, zalegalizować małżeństwa dla par homo.

Moze być jeszcze 4: stworzyć urząd, którego zadaniem byłoby kontrolowanie czy małżeństwa heteroseksualne posiadają dzieci (np. para ma 3 miesiące po ślubie na spłodzenie potomka). Jeżeli nie, związek powinien zostać unieważniony. W końcu przywileje powinny przysługiwać tylko tym parom, które produkują dzieci.
Też powinniśmy im zabronić ślubu?


@harpiowata: Nie da się tego weryfikować. To raz. Dwa: państwo zachęca do małżeństw osoby hetero właśnie w celu doprodukowania obywateli. Para homo właściwie ma znikome możliwości produkcji (może oczywiście zatrudnić surogatkę albo adoptować, ale to nie produkuje nowych obywateli, a zmienia ich miejsce zamieszkania).
Zdaje się, że dla Kościoła Katolickiego posiadanie dzieci w przyszłości jest warunkiem koniecznym do zawierania ślubu (byłem na paru ślubach i się
Ale homoseksualizm, który nikomu nie robi krzywdy?


@harpiowata: ja się dziwię tylko czemu homoseksualiści przynznają się do Gay, Bisexual, Trans i Queer ale nie do Furry. Furryseksualni też nikogo nie krzywdzą i są uciskaną mniejszością seksualną a nic tylko słyszę dyskryminację gdy napisze LGBTQF zamiast zwyczajowego LGBTQ
Rozwiązanie 3: Zostawić przywileje, zalegalizować małżeństwa dla par homo.


@prawa_reka_sorosa: to nie jest rozwiązanie sprawiedliwe. W tym przypadku małżeństwa homo dostają przywilej za nic, a małżeństwa hetero produkują obywateli w zamian za przywileje. Taka sytuacja to faworyzowanie homo - czyli nierówność. Najwidoczniej jesteś zwolennikiem nierównego traktowania ludzi.

4: stworzyć urząd


@prawa_reka_sorosa: WIĘCEJ URZĘDÓW, WIĘCEJ SOCJALIZMÓW, WIĘCEJ, WIĘCEJ, WIĘCEJ.

Kurde, jak komentujesz coś co napisałem to przeczytaj dokładnie, że chodziło mi
A i jeszcze jedno, w Polsce jest okolo 50 tys. par homoseksualnych, które juz posiadaja dzieci. Dlaczego nie mogą oni zalegalizować swoich zwiazkow?


@prawa_reka_sorosa: no i znowu nie przeczytałeś co napisałem. Pary homo nie tworzą nowych obywateli, a na tym ma państwu zależeć.

Zanim skomentujesz cokolwiek to weź usiądź na spokojnie i przeczytaj ze zrozumieniem co ludzie napisali...
W tym przypadku małżeństwa homo dostają przywilej za nic, a małżeństwa hetero produkują obywateli w zamian za przywileje.


@Siotson: To miałoby sens, gdyby małżeństwa miały obowiązek plodzenia dzieci, ale nie maja. Pomijam juz fakt ze sporo przywileji zwiaznych z maleństwem, nie ma nic wspolnego z plodzeniem dzieci.

P.S co z bezpolodnymi, starszymi parami bez dzieci? Odbieramy malzenstwa?
@Siotson no to albo weryfikujemy wszystkie małżeństwa, czy mają dzieci, albo likwidujemy przywilej. Pobawimy się w Chiny, czy inne "ciekawe" państwo i inwigilujmy pary :D
Mówię tutaj o bardziej prawie do zawierania ślubów cywilnych, bo to, że kościół się nie zgodzi, to wiadomo - a też nie wiem, czy homoseksualiści by chcieli zawierać małżeństwo w instytucji, gdzie ich zrównując z ziemią.
Źle mnie zrozumiałeś - nie chodź mi o to, że są