Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co te #rozowepaski mają dzisiaj w głowie to ja nawet nie...

Powiecie mi czy różowe paski znają slowa pasja? Bo z moich doświadczeń wynika że nie...
Otóż mam 23 lvl i mieszkam w Warszawie, studiuje i pracuje na pół etatu, staram utrzymywać się sam więc szału nie ma, nie pochodze z super bogatej rodziny. Od zawsze miałem jedną, wielką pasje jaką jest kolarstwo, wygrywałem wiele różnych drobnych zawodów ale szczegółów nie moge zdradzić bo jeszcze ktoś mnie rozpozna ( ͡° ʖ̯ ͡°), jeżdżę na rowerze dosłownie wszędzie i o każdej porze roku. Z tego względu nigdy nie myślałem nawet o robieniu prawka ponieważ narazie nie stać mnie na samochód a poza tym przy dzisiejszych korkach auto w Warszawie jest tak przydatne jak prostytutce majtki...

Ale do rzeczy - całe moje oszczędności ładuje w pasję przez co mam dwa wypasione modele, które zapewne są obecnie warte po wielu upgrade'ach tyle co 20letnie używane auto. Ale według różowych z tindera jestem nieudacznikiem i nudnym kolesiem bo jeźdzę na rowerze zamiast chodzić na siłownie i jeździć autem xD.
Dosłownie każda randka przebiega podobnie i różowe nie dowierzają że coś takiego jak "jazda na rowerze" to może być pasja i styl życia - nie, według nich jest to nudne i jestem nudziarzem...

Dodatkowo w wieku 23 powinienem mieć auto bo to wyznacznik męskości w tych czasach a facet bez auta to p**** nie facet plus "z facetem bez auta bym się nigdy nie związała".

Powiedzcie mi błagam co się dzieje z tym światem? Czy media wyprały skutecznie wszytkim mózg a zwłaszcza różowym i teraz każdy musi postępować według "schematu" bo inaczej trzeba hehe wyśmiać?

#logikarozowychpaskow #tinder #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Też zawsze jeszcze rowerem(oprócz zimy) i nie mam prawka. Podniecanie się autami w polszy to chyba jeszcze relikt czasów komuny. Na jednego Polaka przypada więcej aut niż na Niemca(albo chodziło o mieszkańców miast, już nie pamiętam). Wszędzie wcisną te passaty i inne maluchy, na moim osiedlu już auto na aucie stoi, a rano wyjazd na główną ulicę zakorkowany.
@AnonimoweMirkoWyznania
@Mirkoszczur gdybyś zmienił swoje upodobania to także na niewiele to się zda. Ja np. jestem od ciebie o rok starszy, pracuję, mam prawko (i to nie tylko B ale i inne kategorie w tym CE), samochód (nie najnowszy ale jeździć wygodnie można bo 2.0 sedan z 2005 roku) to i tak te fajne laski mnie olewają, a gdy jakaś się trafi to później coś #!$%@? i już nie zainteresowana (jak ostatnio).
@AnonimoweMirkoWyznania: jak laska też nie ma prawka to jeszcze rozumiem frustrację, ale jeśli panna ma, to właściwie dlaczego nie może chcieć faceta z prawem jazdy? Ktoś tu słusznie zauważył że w góry czy nad morze rowerem nie pojedziesz.
Poza tym "jeżdżenie na rowerze to moja pasja" kojarzy się z tymi wszystkimi Januszami z nadwagą w opietych gaciach a nie ze sportowcami i mówię to jako ktoś kto lubi rower. Poza tym
Spotykałam się kiedyś z niebieskim co miał fioła na punkcie rowerów. Uprawiał dh. No cóż - nie miałam problemu z jego pasją. Miałam problem z tym ze przedkładał ja nad nasz związek