Wpis z mikrobloga

Polecam ten uczuć kiedy na jednym z monitorów wyświetlasz sobie odliczanie do końca okresu wypowiedzenia i obserwujesz #!$%@? szefostwa któremu pali się dupsko bo przez ostatnie pół roku cisnęli cię że do niczego się nie nadajesz a teraz okazuje się, że nie potrafią znaleźć za ciebie zastępstwa i zdali sobie sprawę jak wiele rzeczy im się posypie i w jak ciemnej są dupie.

#wygryw #czujedobrzeczlowiek #praca #pracbaza #januszebiznesu
H.....k - Polecam ten uczuć kiedy na jednym z monitorów wyświetlasz sobie odliczanie ...

źródło: comment_x8Y8csj0wzExgxOKunJHsm9VQJAGsEvG.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@SirSith: Miesięczne :D Już teraz jest problem, bo każdy inzynier zawalony robotą, że siedzi się po nadgodzinach, więc jak odejdę to nie wiem co zrobią ^^ Ale tak się kończy przygoda jak widząc, że ludzie zostają po godzinach dowala się im jeszcze bezsensownych obowiązków. Dodatkowo nasza kierowniczka działu zawsze za winnych uważa swoich inżynierów i technologów, pomimo iż zawalił np. KJ czy inny dział - ja mam już tego dość.
  • Odpowiedz
@korpoRator: @JanDzbanPL:

Też tak myślałem. 4 miesiące po odejściu z firmy dostałem propo żebym wziął część swoich starych obowiązków (jakieś 10h w tygodniu) za 1.5 krotność stawki na cały etat.

$Profit$
  • Odpowiedz
nie ma ludzi nie do nie zastąpienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JanDzbanPL:

owszem, nie ma...

czasem tylko musisz zatrudnic 2 osoby, zeby zastapily jedna. I kazdej z tych osob musisz placic po tyle, co wczesniej jednej ;)
  • Odpowiedz
  • 0
Boże... Patrząc na te cyferki myślałem, że znowu ktoś przepowiedział koniec świata, a kupiłem karnet na siłownię do końca roku. Szkoda by go było.
  • Odpowiedz