Wpis z mikrobloga

Polecam ten uczuć kiedy na jednym z monitorów wyświetlasz sobie odliczanie do końca okresu wypowiedzenia i obserwujesz #!$%@? szefostwa któremu pali się dupsko bo przez ostatnie pół roku cisnęli cię że do niczego się nie nadajesz a teraz okazuje się, że nie potrafią znaleźć za ciebie zastępstwa i zdali sobie sprawę jak wiele rzeczy im się posypie i w jak ciemnej są dupie.

#wygryw #czujedobrzeczlowiek #praca #pracbaza #januszebiznesu
H.....k - Polecam ten uczuć kiedy na jednym z monitorów wyświetlasz sobie odliczanie ...

źródło: comment_x8Y8csj0wzExgxOKunJHsm9VQJAGsEvG.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
mirki, a podrzućcie linka do takiego wpisu gdzie Mirek poszedł po podwyżkę, nie dali mu, znalazł ogłoszenie za parę dni źe jakaś firma szuka kogoś o jego kwalifikacjach, zgłosił się i okazało się że był umówiony na rozmowę z własnym działem HR.. nie mogę znaleźć a chętnie bym poczytał jak się temat skończył
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: tak każdy mówi, ale ani się nic nie posypie, ani firma nie upadnie, znajdą kogoś na twoje miejsce i wszystko zacznie się kręcić jak wcześniej, Ty nadal myśl, że byłeś głównym filarem firmy.
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: Ja jak się zwalniałem z #pracbaza to na białej tablicy zrobiłem wykreślankę xD
Szefostwo się zapytało co to jest, to odpowiedziałem że odliczam do wolności ( ͡º ͜ʖ͡º)

NO I STAŁO SIĘ TO MAŁĄ TRADYCJĄ W ZESPOLE. @Alasthor zrobił to samo xD
  • Odpowiedz