Wpis z mikrobloga

To uczucie, kiedy Twoje kuzynostwo ma zajebiste wyniki w nauce i są na dobrych studiach za granicą, i mogą liczyć na świetlaną przyszłość, a Ty jesteś #!$%@? idiotą, który nie ma nawet średniego lub zawodowego wykształcenia, i jedyne co w życiu będziesz mieć to bezdomność za kilka lat, bo się nie nadajesz nawet do fabryki długopisów.
#przegryw #stulejacontent #depresja
  • 18
@GaiusBaltar: Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy, do jakiego idioty to teraz kierujesz - przez całą moją edukację nie byłem w stanie nawet nauczyć się odróżniać czasów w języku angielskim czy nawet wiązać bandaża w ciągu godziny.
Oczywiście jedyną rzeczą, jaką się nauczyłem na komputerze to grać w gry.

Nie nadaję się do niczego, gdzie trzeba choć odrobinę myśleć, a do roboty fizycznej nawet nie mogę iść.
To uczucie, kiedy Twoje kuzynostwo ma zajebiste wyniki w nauce i są na dobrych studiach za granicą, i mogą liczyć na świetlaną przyszłość, a Ty jesteś #!$%@? idiotą, który nie ma nawet średniego lub zawodowego wykształcenia, i jedyne co w życiu będziesz mieć to bezdomność za kilka lat, bo się nie nadajesz nawet do fabryki długopisów.


@becauseimbatman: Ziomek nie łam sie, zobacz ile potrafisz rzeczy robić. Umiesz chodzić, oddychać, sikać na