Wpis z mikrobloga

To co daje pgg (załączony obrazek) to za mało dla związkowców i na 25 kwietnia zapowiedziany został strajk ostrzegawczy. Jako, że do żadnego związku nie należę mam zamiar być łamistrajkiem :) Już słyszę tę pękające dupy gdy nie przerwę pracy. Pode mną jest firma obca, przez te dwie godziny strajku będę orał nimi jak #!$%@?. Robię to dla was opłacających z podatków moją wypłatę.

http://www.dziennikzachodni.pl/strefa-biznesu/a/spor-zbiorowy-w-pgg-zwiazkowcy-groza-strajkiem-jesli-do-poniedzialku-nie-zawra-kompromisu-25-kwietnia-strajk-ostrzegawczy-w,13099324/
#neuropa #gospodarka #gornictwo #pracbaza #bekazpodludzi ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_P62Zb4WwbD6xdgISaRVqPOaGaWSmkseZ.jpg
  • 11
@lakukaracza_: Ja rozumiem, że w kopalni to jest ciężka fizyczna praca,ale bez jaj. Dostają 13-nastki a nawet 14- nastki i wszystkie inne dodatki jakie się tylko da i jeszcze strajki im w głowie i ciągle mało i mało. Nawet mi ich nie szkoda
@lakukaracza_: ja rozumiem, ale ogólnie problem jest z wysokością zarobków. Rozumiem też, że jak się nie podoba to do widzenia, ale podawanie średniej zarobków ( jak to zwykle jest robione ) to jak podawanie długości beniza z kręgosłupem. Zawsze jak słyszę, że górnik zarabia 8000 pln plus trzynastki i czternastki bo taka jest średnia w spółce to przypomina mi się tekst: mój szef je codziennie mielone ja jem kapustę - średnio
@lakukaracza_ teraz dadzą po 440 a przez najbliższy rok co miesiąc udupią po 40 zł i za rok będzie kolejna podwyżka. W 6 lat widziałem takie rzeczy że się w palę nie mieści, zaczynając od chodników których nie było po kradzież kombajnu który jest wielki jak czołg o kablach nie wspomnę bo nawet dołu nie widziały a już na złomie byly.

A wypłaty... Gadalem ze znajomym tydzień temu i sobie chwali, 4k