Wpis z mikrobloga

Udało sie! Tak #wezsielecz zaczyna swoje drugie życie. W piątek idę na spotkanie konsultacyjne w sprawie sprawie psychoterapii. Będę więc po kolei opisywać jak takie spotkania wyglądają, co się na nich dzieje i mam nadzieje, że uda mi się przekonać parę osób, że nie ma sie czego bać! :) Psychiatra i psycholog są po to żeby nam pomagać, więc jeśli czujecie się źle i wam coś dolega to są to tacy sami specjaliści jak internista czy onkolog ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam więc do obserwowania tagu i prosze o plusika dla zwiększenia zasiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozwole sobie tez zawolac pulsujących moj pierwszy wpis wiec nie krzyczcie a tych którzy chcą być wołani do następnego zapraszam do plusikowania pierwszego komentarza :)

#depresja #nerwica #psychologia #psychiatria #psychoterapia
  • 99
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (612)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @turek44 @lyberumweto @zlote-golabki-winiego @Saute @Bruske @Marianoo21 @GazowaneMlekoWProszku @Mgrmewa @MadIen @porBorewicz07 @ha_nys @Astuel @ataeB @Radziwil172 @perrod @Yersinia_pestis @zygfryd0 @Ternax @yeron @omgwtflol @Pongon @mor3nko @JachuPL @jabadabadupka @okuch @BarszczykZuszkami @Bartholomaeus @Codein @jaroslaw-syrek @Gasquet @baraneo @foster1 @ejrafi @BigBadBat @
@BzdziagwaLujka: z jednej strony zastanawiam się co w psychoterapii takiego ekscytującego by pisać o tym regularnie, z drugiej strony ja na swojej miałem kilka mind-blownów (poszedłem w trakcie żałoby po ukochanej babci, miałem i wciąż miewam problemy z kontrolą nastroju i agresji werbalnej, szczególnie gdy czuje się gorzej traktowany). Ale te mind-blowny były stricte związane z moim rozumieniem danej sytuacji i odkrywaniem powiązań między moimi zachowaniami, otoczeniem, dzieciństwem itd.