Wpis z mikrobloga

@duncanidaho2: nie wiem czy to promowanie popełnienia przestępstwa, nie nakłaniam do łamania prawa, powiedziałem tylko o swoich zamiarach, nie wydaje mi się aby to było promowanie, tak myślę. Ale mogę się mylić
  • Odpowiedz
@tymeek: akat ogunie to widzę, że dużo osób pisze, że beka ze mnie, #!$%@? na strzała i kozak w necie, jednocześnie samemu pisząc jak to by mnie nie striggerowali, żeby mi potem #!$%@?ć. Trochę hipokryzja i trochę też zgrywanie kozaka w necie. Ja nie będę nikomu nic udowadniać, ani wykłócać się kto komu by #!$%@?ł, bo to nie ma sensu. Może Ty #!$%@? mi, może ja Tobie. Powiedziałem tylko co o
  • Odpowiedz
@YolonezFSO: Masz całkowitą rację. Też nie wiem czy bym wytrzymał jakbym zauważył, że ktoś robi z przyczajki zdjęcie dupy koleżanki, czy dziewczyny z którą jestem. W ogóle jak trzeba być #!$%@? mentalnie, żeby coś takiego robić - dla mnie to nie pojęte.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tymeek: z jednej strony tak, ale nie nam sądzić, od tego jest prawo, a prawo nie zabrania robić komukolwiek zdjęć pod warunkiem że ich nie udostępnimy(jeśli są z twarzą) jeśli bez to można, pozdrawiam częściowo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tymeek: W sumie to wy bym ze śmiechu gdybym zobaczył wykopów który po zrobieniu zdjęcia z przyczynki dostaje klapsa na dziąsło plus telefon #!$%@? o chodnik. volenti non fit iniuria
  • Odpowiedz
Itt: osiągnięcia normikow:

ruchanie

mienie dziewczyny/chłopaka


A potem #!$%@? się dziwicie ze ludzie wami gardzą xD

Wgl beka z was typy 2k lat temu byście krzyczeli uwolnić barabasza a pięćset - palili czarownice na stosie
  • Odpowiedz
@osoi nie nazwałem spierdoxem wszystkich którzy oglądają anime, tylko zaproponowałem im rozładowanie napięcie seksualnego oglądając anime czy hentai. Chociaż oglądanie chińskich bajek nie jest zbyt zdrowe mirku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale typ myśli że policja go nie znajdzie czy co? xD

@lilagirl: typ jest w internecie, wiec moze sobie #!$%@? i wcale nie musi myslec ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz