Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Noombre: w #!$%@? agresywna. taka, co to pod kazdym wykopem dot. gwaltu opisuje, jak torturowalby sprawce, a potem batem poganial w kamieniolomach i raz w miesiacu pobieral szpik kostny. po prostu brutal z misja spoleczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Anty-przegryw: co jest normalna rekacja? Dawanie sie triggerowac jakims gownopostom, z ktorych 90% to fejki, czy potrzeba pisania w internecie co to on by to nie? XD
  • Odpowiedz
@tymeek: ja powiem tak. Liczę na to, że spotkam któregoś z was jak cyka zdjęcie obcej dziewczynie albo - co gorsza - mojej. Nie dość, że zgubilibyście kilka włosów z zakoli, to jeszcze zrobiłbym wam zdjęcie i wrzucił je tutaj. Może to by was trochę opamiętało #!$%@? piwniczaki
  • Odpowiedz
@tymeek: potwierdzam jestem "#!$%@?", stulejką i w ogóle ważę tyle co kartka papieru i kozak w necie itp. Ale przynajmniej nie muszę walić pod zdjęcia pośladków w jeansach XD pozdro mordeczki, z farcikiem, tu Seba, bez odbioru
  • Odpowiedz
@tymeek: czekam na ten ból dupy i lament stulejarzy pod tagiem, gdy któryś wreszcie wyłapie strzała xD barykada w piwnicy, płacz w podzuszkowo łajfu oraz niewychodzenie na powierzchnię przez miesiąc murowany XD
  • Odpowiedz