Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem na maksa #!$%@?. Wszedłem na discord, na grupę poświęconą pewnej sieciowej strzelance, żeby poszukać tam ludzi, żeby nie grać z randomami. Napisałem, że szukam chętnych do gry. Bo chwili napisała do mnie osoba z neutralnym płciowo nickiem, żebym zaprosił ją w grze i żebyśmy przeszli na kanał głosowy. I tutaj niespodzianka, ze słuchawek wydobywa się ładny, miły kobiecy głos. Nie wiedziałem jak zareagować, zapowietrzyłem się. Po chwili postanowiłem się wycofać i powiedziałem, że jednak nie mogę grać i wyłączyłem discorda.
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent ##!$%@? #gry

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? człowiek u więcej odwagi. Bądź na to przygotowany że w każdej chili może do ciebie ktoś zagadac albo zwyzywac i odpowiedziec mu masz instant ripostą/komplementem. Zacznij odmawiac dziewczunom nie dlatego że się wstydzisz, tylko dlatego że są brzydkie albo żeby im dokopać, żeby zniszczyć piękno. Kiedy takie coś osiągniesz to będziesz twardzielem i nic cie nie zagnie