Wpis z mikrobloga

@Kermii: XD :) a swoją drogą, ja zakazu nie popieram, ale nie widzę powodu, by z tego robić narodową tragedię. Może po prostu inne czasy też znam, dłużej trochę żyje i rodzice nauczyli mnie zaradności :)
@szarzujacyzajaczek: A w czym to jest związane z tym tematem? I gdzie ja napisałem, że idzie się przyzwyczaić? :D
@sinusik Ano tym, że do wszystkiego możemy się przyzwyczaić. A jest to główny argument PiSowców co do zakazu handlu. Poza tym, myślę, że warto wiązać ten temat. Zwłaszcza, że oszukali w kwestii która ich broniła w pewnych kręgach, czyli ZERO uchodźców.
Ci ludzie kompletnie nie szanują swojej wolności.


@Pankay: To nie ludzie, to zwierzęta i to jeszcze takie hodowlane, bo taki tygrys ma więcej rigczu niż zwolennicy PiSu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kermii: ortodoksyjny katolicyzm, uległość wobec kościoła, religia w polityce, narzucanie religijnych poglądów wszystkim obywatelom, głosowanie na konserwatywną prawicę.
ale jak jakiś debil zamyka mi sklepy i nie mogę sobie kupić będąc późno po uczelni kretynskiej butelki wody to jest dramat i patologia...


@Kermii: przecież w niedzielę zawsze sklepy były krócej otwarte niż w normalne dni. Do marketu chciałeś iść po butelkę wody, osiedlowego nie było po drodze? Na pewno coś było otwarte, w miastach zawsze coś jest.