Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie na małą prywatę. Chłopak nazywa się Anthony Ingruber i 10 lat temu nagrał film, w którym gra Hana Solo. On nie tylko wygląda jak klon Harrisona Forda, ale również brzmi jak on. Jak można było pominąć go w castingu do filmu Solo? (°°
https://www.wykop.pl/link/4265081

#gwiezdnewojny #starwars #kino #film #mikroreklama
xandra - Pozwolę sobie na małą prywatę. Chłopak nazywa się Anthony Ingruber i 10 lat ...

źródło: comment_MvT4LIsBevabv8DnE26fCg4bBjtuW9ro.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra: grał w filmie "Wieku Adeline" młodego Harrisona Forda - i powiem wam że miałam wrażenie że ktoś wynalazł i użył wehikuł czasu. To był Harrison Ford w młodości!
  • Odpowiedz
@xandra: Sam chciałem dzisiaj zrobić wpis o nim. Koleś poza tym robi improwizacje innych aktorów i wrzuca to do sieci. Talentu nie można mu odmówić, to z pewnością.
Dlatego też od kiedy ogłosili Aldenricha zamiast niego to nie jestem w stanie tego zrozumieć.
  • Odpowiedz
@adgebworthy: Casting? Aldenreich nie został wzięty z castingu tylko został zapytany i zrobili testy zapewne. Castingi się robi wtedy kiedy albo żaden z aktorów nie pasuje np. wyglądem, albo szuka się czegoś nowego, albo szuka się ludzi do nieznaczących ról.
Ingruber powinien być pierwszym co im wpadło do głowy.
  • Odpowiedz
Też się dziwię co do wyboru młodego Hana Solo, a jeszcze bardziej dziwi mnie fakt, że Ingruber niby był propsowany przez Forda, że o taki podobny, a tu w filmie nie dostał angażu. Gdzieś kiedyś mi się obiło o uszy, że podobno słabo wypadł na castingu, ale równie dobrze castingu mogło nie być. Wolałabym już oglądać Hana Solo w CGI jak to zrobili z Leią, bo obecny młody Solo wygląda jak swoja
  • Odpowiedz
@Primusek oczywiście, że byli rozpatrywani inni aktorzy, m.in.: Ansel Elgort (ten z Baby Driver). Umiejętność naśladowania aktora to jeszcze nie umiejętność grania. Może Ingruberowi zabrakło charyzmy młodego Forda?
Nie chce tu bronić Aldena, bo nie wiem jak się spisał - ale wolę oglądać interpretację roli, a nie jej kopię, bo wiem że Forda nie da się podrobić i tyle.
  • Odpowiedz
@jablkabanany: Przecież grał w Wieku Adaline młodego Forda. I wszyscy, którzy to oglądali mówili, że wypadł świetnie. Film Han Solo opowiada o młodym Solo. Ingruber wygląda jak młody Ford, umie naśladować Forda, więc jest idealny do roli Solo.
Ma umiejętności aktorskie wystarczające, żeby zagrać w takim filmie.
  • Odpowiedz
odmową samego Ingrubera.


@Primusek: no właśnie, może bał się, że rola go przerośnie? W "Wielku Adeline" jest to epizod, w "Solo" musi uciągnąć cały film. Druga sprawa - rola w dramacie a w przygodowym filmie akcji pełnym humoru to dwie różne rzeczy.
Serio potrzebujemy piątego filmu z takim samym Hanem Solo? Czemu nikt nie bura się o Lando, że nie wzięto aktora, który bardziej przypomina Billy'ego Dee i mówi tak
  • Odpowiedz