Wpis z mikrobloga

@LooZ: Jasne wymyślajmy koło na nowo, wolę praktyczne rozwiązania, natomiast to pomimo, że ładne świadczy o IGNORANCJI projektanta/inwestora, czy nawet ZAŚCIANKOWOŚCI byle pokazać jaki to nowoczesny jestem, szkoda że jednocześnie robi sobie piekarnik, który nawet pomimo przyciemnienia okien i tak będzie srogo grzał.

Oczywiście możemy zamontować rolety, ale wtedy to okno traci totalnie sens. Żałosne tak jak i twoja osoba.
@randomactsofkindness: @qwertyu: @system_hydroponiczny:
Mhm, tylko nie zapomnijcie o agregacie prądotwórczym w komplecie, bo jak toto jest w lesie, to pierwsza letnia burza i nie ma prundu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ładnie wygląda, ale potrzeba klimy raz, hałas deszczu (uderzające krople o szybę) dwa, utrudnione przejście obok łóżka trzy. Podobnie jak i kwestia samego światła - nie po to daję okna, żeby je pół dnia
tak jakby jakikolwiek facet na świecie myl okna xD


@NieJedynaNaWykopie: wołałaś? :)
A wracając do tematu, może jakieś zewnętrzne okiennice/rolety są tu rozwiązaniem? Gdy mieszkałem w Rzymie, nawet w pełni słoneczny dzień robiły w pomieszczeniu półmrok. Piwniczny tak, ulubiony przez wykopków :)

PS Od środka też myłem tą samą metodą, ale uciążliwa, bo chlapie się na ściany/podłogę. :)
Pobierz totalski - > tak jakby jakikolwiek facet na świecie myl okna xD

@NieJedynaNaWykopi...
źródło: comment_dbCzRfeuSoSgLpHVRFB1i6xDYSZ2BcJK.jpg
@LooZ: Ża-ło-sne. Umiesz tylko obrzucać gównem, nic więcej, zero konstruktywnej wypowiedzi popartej argumentami. Nie znasz mnie, a próbujesz na siłę ze mnie zrobić jakiegoś janusza budownictwa(może i dobrze bo budowlanka mnie totalnie nie fascynuje), natomiast ja działam w zupełnie innej dziedzinie.