Wpis z mikrobloga

@prnppp: @miesnakrowa: No kiedy k---a publiczne sranie czy sikanie było naturalne, czy p-------------e się już w łeb? Bo gadacie jak potłuczeni. Zawsze się szło w ustronne miejsce, nawet p--------i jaskiniowcy szli. A karmienie było naturalne, to jest podawanie jedzenia, nie jakaś czynność seksualna. Jesteście jebnięci, naprawdę...
  • Odpowiedz
@sinusik: XD co ma naturalność do zachowania typowego? Sranie jest naturalne, bo taka jest natura człowieka, tak samo jak karmienie. Zresztą parafrazując twój argument, nawet p--------i jaskiniowcy karmili dzieci w jaskiniach XD - tak samo prawdziwe stwierdzenie jak twoje.

Ale nawet jeśli jaskiniowcy karmili na widoku, no to chłopie, muszę cię uświadomić. Mamy XXI wiek, nasza cywilizacja się rozwinęła, już wiemy co to jest kultura, więc wypadało by zachowywać się
  • Odpowiedz
@dob3k: Indie to inny krąg kulturowy, więc jak słusznie zauważasz pewne zachowania są zależne od kręgu kulturowego. A idąc dalej tym tropem dojdziemy do wniosku że karmienie publicznie jest zależne od kultury. Ja osobiście uważam że grzecznym jest nie epatowanie gówniakiem i cyckiem do karmienia gówniaka służącym, więc nakarmienie w miejscu ustronnym czy z użyciem chusty jest wskazane i nie jest czymś czego można się czepiać.

Niesłusznie zaś mieszasz słowo
  • Odpowiedz
Twoje zdanie jest delikatnie mowiac malo istotne z punktu widzenia glodnego dziecka i karmiacej matki.


@dob3k: no k---a geniusz... Nie zakażę ludziom tego robić, ba nic ludziom karmiącym nie zrobię. Tylko nie wiem czy zauważyłeś że tutaj dyskutujemy o opiniach i podejściu innych ludzi do tego tematu. więc to zdanie to totalne XD

Czterdziesci lat juz zyje na tym swiecie i w Polsce nigdy nikt z tym nie mial problemu... az do niedawna.

@dob3k: Korzystając z twojego wybryku wyżej, powiem tak: twój wiek delikatnie mówiąc
  • Odpowiedz
@miesnakrowa:

Korzystając z twojego wybryku wyżej, powiem tak: twój wiek delikatnie mówiąc jest mało istotny xD

Nie mowie o sobie tylko o czasie w ktorym to INNYM nie przeszkadzalo. Moj wiek istotny nie jest. Iststone jest to ze w Polsce zawsze na karmienie piersia publiczne BYLO przyzwolenie publiczne - do niedawna.

osoba kulturalna powinna zrozumieć że kogoś takie zachowanie
  • Odpowiedz
@elady1989: jak dla mnie spoko, nie przeszkadza mi to szczególnie jeśli robią to w sposób dyskretny, ale pracowałam kiedyś w sklepie gdzie miałam taka sytuacje ze babka usiadła na dolnej Polce szafy wzięła dziecko i zaczęła je karmić, chociaż obok sklepu był korytarz w którym były kanapy ( taki prowadzący do toalety) i nadal nie wiem czemu ona tam nie poszła, po prostu niektórzy ludzie są nie do ogarnięcia XD
  • Odpowiedz
@elady1989: nie wiem dlaczego ktoś miałby to robić, są odpowiednie "odsysaki", można sobie zrobić zapas jak się wychodzi i spokojnie karmić z butelki, nie drażniąc innych.
  • Odpowiedz