Wpis z mikrobloga

@mercedes_amg:

największy problem to mają chyba jakieś niedoruchane feministki, same ssały cyca a teraz robią gównoburzę z czegoś co jest naturalne

autentycznie pokaż mi gdzie w prasie feministycznej/ na portalach feministycznych powszechnie krytykuje się matki karmiące i chce żeby karmiły po tajniaku w kiblach. Serio, czekam. Bo jak jestem dość na bieżąco, to zauważyłam zupełnie inne zdanie osób które określają się jako feministki/ści co do karmienia publicznego i szczucia na matki.
@elady1989 Dodam od siebie, że zgadzam się z
@Shanny.
Myślę dokladnie tak samo, że wszystko można robić z klasą lub nie. Nie mamy nic do matek próbujących dyskretnie nakarmić dziatwe za to atencyjne madki robiące SHOW! rozbierajace od pasa w górę w najbardziej zaludnionych ma miejscach są niesmaczne. Najważniejsze to pokazać jaką jest sie cudowną matką ( ͡º ͜ʖ͡º)
największy problem to mają chyba jakieś niedoruchane feministki, same ssały cyca a teraz robią gównoburzę z czegoś co jest naturalne, mleko matki najzdrowsze, a gdzie matka ma iść, do śmierdzącego kibla żeby małego nakarmić? A jak nie nakarmi to będzie się darło na cały regulator. To już jest #!$%@?ące.


@mercedes_amg: Kiedy nienawidzisz feministek tak bardzo i tak ślepo oskarżasz je o całe zło tego świata, że nawet nie zauważasz, że jednak
@ciemny_kolor Wiesz na tym świecie jest wielu chamów którzy kulturę i innych ludzi mają w dupie. Nie każdy musi mieć chęć obserwować proces napełniania gowniaka. Dlatego w dobrym tonie jest nie epatowanie tym wszędzie. Tak samo jest że sraniem. Każdy to robi, ale w dobrym tonie nie jest sranie w miejscu gdzie ludzie mogą to widzieć.
Taa.. Naturalne, tak samo jak sranie, chodzenie nago, czy seks ale jednak sie tego nie robi publicznie. A dla tych co twierdzą, że dziecko, że nie da się przewidzieć kiedy zgłodnieje, nie są gotowi na macierzyństwo widocznie, bo nawet maluch nie je co 10 minut, ale 2-3h. Więc jak taka "madka" nie potrafi się dostosować do podopiecznego i powstrzymać się od wycieczki po galerii handlowej to niech zrezygnuje z prokreacji zawczasu...