Wpis z mikrobloga

@HaNzER1: Praktyka kończy się w czerwcu, zostaje jeden termin w maju na konsultacje 6 operatów (które jeszcze nie powstały) i jeden końcowy w czerwcu, na którym już nic się nie poprawi ( ) Dzięki
@HaNzER1: Robię prywatnie. Rzecz w tym, że dopiero teraz mogę do nich "usiąść" i pali mi się trochę dupsko. Szukam osoby z którą mógłbym czasami coś skonsultować odpłatnie, bo pytań będę miał teraz dużo. Na praktykach to wiadomo jak jest, zanim mi odpowie to minie kilka/kilanascie dni, a czasu mam mało. Jestem na etapie wyboru nieruchomości
@Bezspinysajeszczeinnedziewczyny: 3-5 dni wystarczy na jeden (typowy) operat jak się do niego przysiądzie. Problemem może być jedynie podejście kosztowe / dochodowe. Praktyki robiłem w Stowarzyszeniu i wydaje mi się, że było to trochę lepiej zorganizowane. 1mc = 1operat i każdy z innym prowadzącym. Średnio 4-5 konsultacji w mc oraz stały kontakt mailowy. Żeby przejść do kolejnego prowadzącego trzeba było zaliczyć poprzedni operat a i tak nie obyło się bez poślizgów (
@HaNzER1: Tutaj jest pięć spotkań w pół roku, mi zostały tylko dwa. Kontakt jedynie przez pocztę polską. Można zaliczyć wszystko na ostatnim spotkaniu, jeżeli nie będzie w nich żadnego błędu. Zapowiada się ciekawie ( ͡º ͜ʖ͡º)