Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam pytanie w kwestii portali randkowych jak #tinder czy #badoo - jakie foto lepsze na „profilowe”? Pytanie zarówno do #niebieskiepaski jak i do #rozowepaski
Przeglądając fotki znalazłem kilka, które mogę wrzucić. Są jakieś ze znajomymi, są z wyjazdów, z jazdy na rowerze itp. Wydaje mi się, że takie będą spoko. Za to zastanawiam się nad głównym, „profilowym”. Ze mnie gość 30 lat, niby z IT ale z porządną znajomością #modameska. Śmieszek, luźny człek, z dziewczyną pójdę i na kebsa i do teatru ;)
Nie sądzę żeby mi się chciało nowe fotki pstrykać, stąd wybór (opisowy, wybaczcie, stalking potem by mnie nie bawił ;)):
- w sportowej marynarce, poszetka, krawat. Wszystko zgrane kolorystycznie, dobrze leżące, dla mnie całkiem luźne chociaż nie wiem jak w odbiorze dla różowych. Foto gdzieś w biurze strzelone, na białym tle;
- z wyjazdu, biała bluza z kapturem, skórzana kurtka, w tle stare miasto jednej z europejskich stolic;
- w koszuli OCBD, białej, w tle jakieś zabudowania;
- w swetrze v-neck, pod nim koszula, jakaś kolorowa ściana w tle;
Wszystkie wyraźne, ciuchy fitują, dobrze twarz widać (chociaż nie wiem czy to plus ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Nurtuje mnie co może zebrać więcej plusów. Opis lekko śmieszkowy będzie, rozmowę też poprowadzić umiem.
Poradzicie mirabelki i mireczki? THX!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Jaki ubiór lepszy na głównej fotce?

  • Sportowa marynarka 39.2% (47)
  • Bluza i skórzana kurtka 31.7% (38)
  • Koszula OCBD 15.8% (19)
  • Sweter z koszulą 13.3% (16)

Oddanych głosów: 120

  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: zawsze uważałem ze foto w marynarce to trochę tryhard bo nikt tak na codzień nie chodzi (prawie), wiec koszula lub vneck, bluza ze skórą i tłem pewnie tez spoko. Smieszkowy opis i powinny dawać w prawo, warto tez dać znać jakim typem człowieka jestes w sensie śmieszek, artysta, kołcz crossfitu czy cos. Inaczej bedzie cie parowało z laskami kompletnie nie z twojej bajki (takie mam doświadczenia) jakies karynki tumblr style