Wpis z mikrobloga

Siema Miraski, mam pytanie do użytkowników z #warszawa
Organizuję wieczór kawalerski dla brata. Chcemy się z chłopakami trochę zabawić i mam mały dylemat. Czy lepiej iść do jakiegoś klubu go-go, czy wynająć chatę i zamówić divy z roksy? Jeśli tak, to jakie dziewczyny polecacie?
#divyzwykopem #tinder #seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #korpo
Wołam ekspertów @wyjde_z_przegrywu i @ChadWawa
  • 87
@wesoly_urolog: to przeczytaj ze zrozumieniem co napisałam to się dowiesz, że byłam. I co z tego? Co to zmienia?

No wybacz, że śmiem mieć własne zdanie, powinnam Ci przytakiwać od razu. Szczególnie w kwestii małżeństwa, które masz dopiero przed sobą.
@taalarek lol, cały czas to samo. Mozesz jedynie mówić o swoich doswiadczeniach. I tyle. I nie mow, ze ktoś sie o czyms tam przekona, bo kazdy ma swoj sposob na zycie i podejscie do związku. To Ty wychodzisz z pozycji eksperta i pouczasz ludzi. Z fartem.
@wesoly_urolog: a gdzie ja napisałam z pozycji eksperta? Cały czas pisałam w oparciu o własne doświadczenia i swojego otoczenia.
Tak samo napisałam, że jeśli oboje tego chcą to spoko, ale raczej tak nie jest skoro jedno o niczym nie wie.
A Tobie życzyłam powodzenia i tego, żeby obecny lajt w związku pozostał, bo z tego co widzę (również po znajomych) to zazwyczaj się zmienia po ślubie. Nadal z własnych obserwacji.
Ale