Wpis z mikrobloga

To kobiety lubią na siebie za plecami donosić, nasza paczka nie składa się z #!$%@? i nikt się nie wysypie. ;)


@tomeczekw: żebyś się nie zdziwił.
@uczuciopedia: 2018 rok, ktoś nadal poleca Sogo xD przecież to jest najgorszy klub w tym miescie. Tak jak macdonald, punkt obowiązkowy kazdej wycieczki. Jak lubisz nachalne ukrainki, przesadnie drogi alkohol, nerwową ochronę, towarzystwo smutnych #!$%@? 35-40 latków w służbowych gajerach co się
  • Odpowiedz
nasza paczka nie składa się z #!$%@? i nikt się nie wysypie. ;)


@tomeczekw: You sweet, summer child.... XD

Ale pan młody jest w związku, więc trochę będzie się nudził podczas kiedy Wy będziecie łapać syfy. Niekoleżeńsko trochę.
  • Odpowiedz
@tomeczekw: gratuluje życia w nieświadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie akcje zawsze wychodzą na jaw, im większa grupa tym szybciej. No chyba ze idziecie we dwóch z panem młodym. Do tego możesz się mocno zdziwić bo divy wcale nie będą chętne na imprezy kawalerskie, także ten.
  • Odpowiedz
@tomeczekw: byłem na wielu kawalerskich i różne pomysły się przewijały możesz wierzyć mi na słowo. btw na grzyboskiej masz platinum residence, kiedys bralismy tam apartament na after/before kawalerskiego.
  • Odpowiedz
@tomeczekw: jak chcesz bratu #!$%@? kawalerski fest to wez znajomkow do klubu a potem w dwóch z bratem na lokal i dwie roxy - nie bierz mu Panny do ruchania jak ktos go wsypie to mu #!$%@? zycie prezentem
  • Odpowiedz
@tomeczekw: współczuję przyszłej pannie młodej. Jakbym ja się dowiedziała, że mój mąż na kawalerskim był w klubie go-go, albo miał styczność z roksą to ślubu by nie było.
  • Odpowiedz
@patrykolos: odbiję piłeczkę. Czy jakby Twojej różowej striptizer przed twarzą machał swoim penisem, albo siadał jej na kolanach to byś nie miał nic przeciwko?
A odpowiadając co jest złego: po prostu nie zgadzam się na to, żeby obca kobieta rozbierała się przed moim mężem i tyle. Każdy kto na poważnie traktuje małżeństwo to chyba rozumie.
  • Odpowiedz