Wpis z mikrobloga

Nie wiem, bo można. Chcesz powiedzieć, że w Polsce od 28 lat nic się nie zmieniło mimo tego, że na stołkach jest ciągle ten sam beton? Otóż, uwaga, zmieniło się. Powiem więcej, zmieniło się na lepsze. Rzuć w końcu jakimś argumentem a nie pustym hasełkiem.

@kadbery: a prowadziłaś kiedyś działalność gospodarczą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michgur: ja też jestem paskudnym korwinistą, jednak jak (niemalże) cytowałem słowa Krula tu na wypoku to dostawałem miliony minusów. Nie ma nadziei. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@michgur: Tak, obecnie jestem na działalności w Polsce. A kiedyś prowadziłam spółkę limited w Londynie, więc jakbyś chciał wiedzieć więcej w temacie to zapraszam na pw. Nie rozumiem natomiast jaki to jest argument w tej dyskusji? Na działalności to jest w Polsce doskonale w porównaniu do UoP.
  • Odpowiedz
@yahoomlody:
Głosowanie na Korwina w tym przypadku partię WOLNOŚĆ ma największy sens z uwagi na będące w tej partii osoby z środowisk wolnościowych. Polecam każdemu przed wyborami poczytać o Austriackiej Szkole Ekonomii,sukcesu państw zachodnich,przeanalizowaniu tego jaka partia jest najbliższa ideom Austriaków i ostatecznie pogratulować chęci zmiany.
  • Odpowiedz
@kryniow: ja to bym najchętniej głosował na nowoczesną gdyby nie fakt, że z połową osób tam to PO albo jakieś zjeby feministyczne xD. Z Korwinem nie zgadzam się w kwestii UE, dostępu do broni i jeszcze kilku rzeczy. Tak więc na najbliższych wyborach zdecyduje ostatecznie
  • Odpowiedz
@kw401:
Korwiniści to nie klony Korwina tylko osoby z takich środowisk jak Centrum im. Adama Smitha ,Kolibra ludzie poczytajcie sobie na czym opiera się Austriacka Szkoła Ekonomii i przeanalizujcie ,że zachodnie kraje bogactwo budowały właśnie opierając się na tej teorii. Ja nie wiem, ile razy można w kółko i to samo powtarzać ludziom ,że państwo nie ma swoich pieniędzy. Jak ktoś bardziej preferuje Maowieckiego,Petru(doradce do spraw kredytów we frankach) czy
kryniow - @kw401: 
Korwiniści to nie klony Korwina tylko osoby z takich środowisk ja...

źródło: comment_bKEvon5XIJYahZ51A9fWoXmcyJSkpHwu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aksal89:
Dzięki stary. Ja szczerze chciałbym już nawet więcej tego socjalizmu jakiego teraz doświadczamy,jeszcze większego zadłużania kraju, jeszcze większych idiotycznych ustaw przeciwko przedsiębiorcom,podwyżek akcyz itp. bo to wszystko jeszcze szybciej pierdyknie i może Korwin nawet wygra kolejne wybory w nowej ala polskiej Grecji mówiąc - " a nie mówiłem?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Korwiniści to nie klony Korwina tylko osoby z takich środowisk jak Centrum im. Adama Smitha


@kryniow: Dokładnie to miałem na myśli, pisząc o "korwinistach" - nie tyle samego Korwina, co ogólnie ludzi powiązanych ze środowiskami wolnorynkowymi.
  • Odpowiedz
@kw401:
Korwin ma problemy z tymi protokołem 5% ,bo nie chcą wpuszczać do siebie nacjololo(czyli specjalistów od dotacji worków bez dna czyli większości państwowych przedsiębiorstw,),również Korwin zaprzecza polityce 2 wrogów(w sensie trzeba utrzymywać dobre relacje z Ruskimi,nie machać szabelką i nie robić cyrku z embargami) co oczywiście nie podoba się narodowcom, albo ludzi z centrum(ala Kukiz) żeby nikt nie trollował przy głosowaniu za wolnościowym ustawami,obniżkami podatków itp. Nie bez przyczyny
  • Odpowiedz
@kryniow: A ja myślę, że "protokół 5%" to zasługa mediów - wszystkie większe gazety, portale internetowe, stacje telewizyjne czy radiowe są powiązane, czy to kapitałowo, czy ideologicznie, z socjalistami z PiS-u i PO. A oni Korwina boją się jak ognia, bo wtedy skończyłyby się ciepłe posadki i wydawanie państwowych pieniędzy na głupoty. Dlatego obrzydzają Korwina, przedstawiając poglądy wolnościowe jako oszołomstwo i zacofanie.
  • Odpowiedz
@yahoomlody:
Pamiętaj ,że Korwin to nie jakaś partia wodzowska typu PIS i słynne już słowa Jarosława - "Przyznał ,że dla realizowania własnej wizji Polski gotów jest zapłacić cenę, jaką jest spowolnieniem rozwoju gospodarczego w Polsce." Ja też się z Korwinem nie zgadzam, ale chodzi o głosowanie na WOLNOŚĆ, czyli forsowanie jakichkolwiek ustaw jakie odczuliby wszyscy rodacy w swoich niezrabowanych portfelach. Nowoczesna kreuje się na wolnorynkowców podczas gdy jest to centrum
  • Odpowiedz
@michgur:
Trzeba koniecznie dać szanse tym wspaniałym osobom, aż ciężko się nie zgodzić z Gwiazdowskim jak się go ogląda i jego kolegami co są przy boku Korwina(Centrum im. Adama Smitha). Zaraz ktoś powie że już za peło było lepiej i będzie to lepsze od narodowych-socjalistów z PIS'u. No tak, było zajebiście dobrze,Tusk,Komoruski jak obiecywali obniżki podatków tak na odwrót wszystko....
kryniow - @michgur: 
Trzeba koniecznie dać szanse tym wspaniałym osobom, aż ciężko s...

źródło: comment_Tr2UHzIFiJ7y76710GAoJQ0pUWy0LRA4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz