Wpis z mikrobloga

A może jednak dać by im szansę na te 4 lata? ()

Kurde popatrzcie. Burdel w kraju mamy tak wielki, że gorzej już być nie może. Ciągle słyszymy te same frazesy: Bo za PO, bo co PiS teraz robi, a za SLD to dopiero... Wybieramy tych samych ludzi, którzy tylko zmieniają stołki i partie. A może by coś takiego nowego - z innej strony. Może ryzyko się opłaci.
NOTABENE


@michgur:
Najbardziej w tej dyskusji zastanawia mnie co cię skłoniło do podkreślenia akurat tego wyrazu.

Iii chciałbym zauważyć, że Hitler też wierzył w to co mówił (choć nie mam dowodu na to, że wiedział o holokauście)
A może jednak dać by im szansę na te 4 lata?


@michgur: korwinoludkom teoretykom? Już Janusz pokazał co potrafi siedząc jak ten lewak na ciepłej synekurce w UE.
Wypisywać farmaszony każdy potrafi, ale wygrać wyborów nie ma komu, bo Korwin wcale tego nie chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michgur:

Wybieramy tych samych ludzi, którzy tylko zmieniają stołki i partie.

Nie chcę nic mówić, ale to Korwin ciągle zmienia stołki i partie. My z niebieskim głosowaliśmy na Żółtka i Marusika w eurowyborach. Oni, w przeciwieństwie do Korwina co prawda stołków z KNP nie zmienili, ale pierwszy okazał się całkowitym cynikiem, który kompletnie niczego nie robi w PE a trzepie za to siano, a drugi miał parę wystąpień, jego praca szerokim
@Shaggy_dg: Moim zdaniem trzeba sporo złej woli, żeby wypierać to, że inni politycy nie wierzą w swoje programy wyborcze. Kilka lat pracowałam dla samorządu i zetknęłam się z wieloma politykami różnych opcji. Wielu z nich jest uczciwymi ludźmi i wierzy w to co robi. Twierdzenie, że jest inaczej to zatruwanie debaty publicznej pustymi uproszczeniami. Jeżeli chcemy lepszej polityki to powinniśmy o poziom debaty i racjonalne oceny trochę bardziej zadbać.
@Shaggy_dg: w ostatnich wyborach na pewno było więcej niż 4,76. Z wielu miejsc dochodziły głosy o fałszerstwach typu- ja i ktoś głosował na Króla a na wynikach - zero głosów ważnych. Do ludzi - tfu - do niewolników nie dociera, ze może być inaczej- że może być dobrze...
wiesz ze glosujac na te same osoby bedace tylko w roznych partiach nie można oczekiwać zmian?

@michgur: Nie wiem, bo można. Chcesz powiedzieć, że w Polsce od 28 lat nic się nie zmieniło mimo tego, że na stołkach jest ciągle ten sam beton? Otóż, uwaga, zmieniło się. Powiem więcej, zmieniło się na lepsze. Rzuć w końcu jakimś argumentem a nie pustym hasełkiem.
Burdel w kraju mamy tak wielki, że gorzej już być nie może.


@kadbery: Otóż to - i właśnie dlatego należy dać szansę partii Korwina. PO i PiS na pewno niczego nie poprawią, co można było zaobserwować przez ostatnie 29 lat. Niczego też nie zepsują, bo się nie da. Natomiast korwiniści też niczego nie zepsują, a jest przynajmniej minimum prawdopodobieństwa, że coś naprawią.

Chcesz powiedzieć, że w Polsce od 28 lat nic