Wpis z mikrobloga

@michgur: Korwin mi nie po drodze zupełnie. Bardziej bym wolał partie Razem jeśli o niszowych partiach mówimy.
W zasadzie to bym wolał cokolwiek innego od PiS
To, co ta partia wyrabia to realne utrudnianie życia obywatelom i robienie z naszego kraju kato-grajdołek

W 2,5 roku panowania PIS:
-straciłem możliwość robienia zakupów
  • Odpowiedz
@Esubane:
Musisz sobie pare rzeczy poukładać. Po pierwsze partia Razem ma szanse zostać zdelegalizowana za propagowanie komunizmu(manifestacje z symbolami komunistycznymi,koszulki z czerwonymi itp.), natomiast partia Razem również chciałaby ogromnych podatków od najbogatszych i totalnego państwizmu. W sensie według partii Razem co państwowe jest lepsze od prywatnego i rząd powinien zapewniać emerytury najbiedniejszym(nie wiem co nie pracowali za większe stawki,w ogóle nie pracowali) właśnie od najbogatszych. Okey, partia WOLNOŚĆ to nie
  • Odpowiedz
@SpokojnyLudzik:
W imieniu swoim,mojego rodzeństwa, moich (tak sądzę) inteligentnych i oczytanych znajomych,moich przyszłych dzieci i moich przyszłych wnuków bardzo dziękuje. Może uda się przekroczyć ten magiczny protokół 5% i wejść do sejmu, a później już z górki..w sensie z roku na rok coraz więcej jak ludzie zauważą forsowanie wolnościowych ustaw i więcej kasy w swoich portfelach oraz zrównoważonej polityki budżetowej.
  • Odpowiedz
@kryniow: Jakie totalitarne metody lub praktyki ma w swoim programie Razem?

Rodział 1, artykuł 13 Konstytucji RP

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub
  • Odpowiedz