Wpis z mikrobloga

  • 8313
Mircy kisnę w taksówce. Jadę z Januszem biznesu na lotnisko i wiezie mnie przez chyba wszystkie możliwe znane mu kółka żeby nabić kilometrów. Ciekawe jaką zrobi minę jak mu dam kartę firmową bo mamy ryczałt na tą trasę póki co trasa Mysłowice- Pyrzowice 140pln A jeszcze dobre 8km. xD
#januszebiznesu
  • 256
  • Odpowiedz
  • 580
@D_Train Mysłowice miasto obrzyganych żuli. W Katowicach najlepiej Echo taxi. Nawet goście z City czy Echo mówią, że tych Januszy z Mysłowic #!$%@?ło. Raz z dworca kolejowego do Brzeczkowic typ z czarnej CRV nie chciał jechać bo za 20pln to on silnika nie odpala.
  • Odpowiedz
  • 692
@D_Train w zimę jak były mrozy, to jakiś taksiarz chciał 100 zł za rozruch z kabla (w Warszawie) XDD O mało nie parskłem w telefon. W innym korpo mnie odpalili za 20 zł.
  • Odpowiedz
@bramborak: przydałoby się go jebnąć w kły bo jeśli dobrze widzę to tam ma obrazek z matką boską.... jeszczze pewnie uznaje się za katolika smierdziel
  • Odpowiedz
  • 159
@Purple Jakoś nie pałam rządzą oczyszczenia go ogniem świętym więc obojętnie czego by tam nie miał mnie zmienia faktu, że taka jazda przez wioski jest słaba.
  • Odpowiedz