Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: nie zgodziłbym się jedynie z chemtrails, nie do końca z kontrolą pogody (ale też nie wiem jak HAARP jest skuteczny), nie do końca z historią (chociaż Polski to też dotyczy, lud Słowian i historia Polski według tego co udało się odzyskać zaczyna się dłuuugo przez słynnym 966 r.) no i ze szczepionkami bo tu działa inny mechanizm (powiązuje się je z autyzmem dlatego że ważniejsze szczepienia przypadają w momencie kiedy
@johny-kalesonny: a po 966 było? ;P nagle przyszet Mieszko i mówi "ci tutaj od niemcuf do rusków to ja nimi rządzę"
tego nie wiem bo aż tak się nie wczytywałem, ale te nawet plemiona miały swoją bardzo bogatą kulture i wierzenia i myślę że nawet w szkołach warto byłoby im poświecić więcej niż "daj ać ja pobruczę a ty poczywaj" i krótkiej wziance o Światowiedzie
@adekad: @Troester: A czy możemy przyjrzeć się tematowi jak racjonalni ludzie, i nie wierzyć w bajki bez dowodów?

1. Brak dowodów, absurdalna teza -> nie prawda
2. Jasne, ale nie w 100% (czyli właściwie to nie)
3. Brak dowodów, absurdalna teza -> nie prawda
4. Właściwie to nie mam pojęcia, ale woda jest zdatna do picia w 99% przypadkach
5. Brak dowodów, absurdalna teza -> nie prawda
6. Brak dowodów,
@johny-kalesonny: w historii właśnie o to chodzi. z nadejściem chrześcjaństwa na ziemie polskie chcieli wymazać ich dorobek kulturowy i religijny całkowicie to niszcząc. stąd wiemy tylko o jakimś Siemowicie a potem już lepiej Mieszku bo wprowadził chrześcjaństwo. a co do Twoich zarzutów, oczywiście w mainstreamowych mediach nie znajdziesz dowodów bo są skrzetnie ukrywane. jedynie badania i analizy niezależnych fanatyków, domniemane motywy a potem zyski ze skutków działań moga nam potwierdzić te
@Troester: Naturalnie, ale to znaczy, że de facto coś nie istnieje dopóki nie zostanie udowodnione, że istnieje - prawda? Brzytwa Ockhama, ktoś, coś? Inaczej tworzymy niepotrzebne byty, jak hipotetyczny czajniczek Russella

@Rhados: Zgadzam się z pierwszą częścią, ale prawdę mówiąc, to Słowianie nie mieli za dużo tej kultury, bo zwyczajnie nie zdążyli jej wytworzyć. Inaczej mówiąc, byli dość prymitywni, jeśli można tak mówić o tych ludach.

Spoko, jeżeli ktoś to
Naturalnie, ale to znaczy, że de facto coś nie istnieje dopóki nie zostanie udowodnione, że istnieje - prawda?


@johny-kalesonny: no właśnie nie. ty zakładasz z automatu, że jeśli czegoś nie potrafię udowodnić to to coś nie istnieje-błąd. nie potrafię ci udowodnić np. co kiedyś #!$%@?łem więc ty zakładasz, że wcale tak nie było i się mylisz. trzeba mieć w sobie trochę pokory, a nie "hehe nie udowodnisz mi, że Bóg jest