Wpis z mikrobloga

@sorek: juz nie mam, zameczyl mnie awaryjonoscia niezaleznie od zainwestowanej kasy. Rozum sie cieszy, serce zaluje... Jeśli chcesz uczyć się na moich błędach to ten samochód dawaj do naprawy wyłącznie ludziom którzy zjedli zęby na tym silniku i nikomu, powtarzam nikomu więcej. Z modyfikacji to polecam swiece zdaje sie bosch (mam na sprzedaz prawie nowe), daja mega reakcje na gaz. Nie sluchaj #!$%@? o vanosie i rozrzadzie ze tak latwo sie
via Android
  • 0
@Adasi a co awaryjnego miałeś w tym silniku?

Modyfikacji dolotu nie chce, prędzej nowy układ wydechowy z baranami :)

Świece mam ngk z 2ma wypustkami do gazu, kwestia wymiany która trochę czasu zajmuje.. ;)

Mam wersje nie tu więc te vanosy tutaj nie są najgorsze :D przebieg 180kkm (i to realny) więc silnika nie rozbieram póki co :D
@sorek: ja mialem zawieszenie mpak i wstawilem komplet poli powerflex. Samochod prowadzil sie wrecz idealnie, zero straty komfortu. Chyba ze chcesz mieć raczej kanapowca to trzymaj się z daleka od poliuretanu. Jeżeli chodzi o tarcze do tego samochodu to kup i wyłącznie oryginalne z salonu BMW, cała reszta nadaje się wyłącznie na śmietnik do tego auta.
via Android
  • 0
@Adasi wiesz coś o supercharger/kompresorze? :D

Co do zawieszenia to mam w planach założenia bilstein b12 które samo w sobie dodaje trochę fajnej twardości (mam w moim drugim e39), natomiast poli mnie trochę przeraża bo auto będzie trochę za twarde (w połączeniu z b12).

Co do tarcz to się przekonałem, pare miesięcy po zakupie już mi któraś bije.. Natomiast klocki myślałem nad ceramicznymi, masz jakieś opinie na ich temat?

Dzięki za porady
@Adasi: oba z tego co wiem są identyczne, przy 85 obawiałbym się że temperatura jednak będzie odrobinę zbyt niska.

Na tą wersje 85 musiałbym czekać z miesiąc albo dłużej :D