Kazimierz Węgrzyn to jest #!$%@? turbodebil xD po golu na 3:0 powiedział, że "wynik nie oddaje tego co na boisku" a przy wybieraniu najlepszej trójki upierał się, żeby dać kogoś z Pogoni xD Odkąd #!$%@? pamiętam to Węgrzyn ma gigantyczny bul dupska o Legię #!$%@? co za dzban
#legia #mecz
jaskrawybogdan - Kazimierz Węgrzyn to jest #!$%@? turbodebil xD po golu na 3:0 powied...

• 12
@Pix777: a jak niby ktokolwiek ma znać te przepisy skoro Legia dostaje na Lechu karnego za niezamierzoną rękę? W tym momencie to chyba tylko Szymon Marciniak zna zasady zagrań ręką bo w identycznych sytuacjach gwiżdże różnie w zależności czy gra Legia czy nie.
@jaskrawybogdan dzban to ty jesteś, pierwsza połowa należała do pogoni, gdyby nie te 2 bramki z dupy to szczecinianie by się aż tak nie zamknęli na drugą połowę, legia dalej gra znacznie poniżej oczekiwań, mąka to chyba na inny mecz pojechał, na jędze się patrzeć nie dało, malarz niepewny tego dnia, wynik nie odzwierciedla na pewno pierwszej połowy, druga jest konsekwencją pierwszej, gość prawdę powiedział, a ty już się srasz do niego