Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN:

Te podkowy to mój najnowszy nabytek na ten sezon :D To jest przedlift :) Sam nie jedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1.9 w gnoju po chipie (185 km/410 nm).

@Lookazz: Nie ma co szukać benzyny, chyba że 1.75, ale to nie ta półka cenowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Funky666: 1.75 ogólnie wiele w Polsce nie ma w sprzedaży, a jak już jest egzemplarz to cena wysoka, że powoli Giuliettę bym miał (na którą też choruję... ¯\_(ツ)_/¯)
Ja jeżdżę głównie do pracy, i ogólnie po mieście, dalsze trasy na tyle rzadko, że nie wiem czy diesel ma sens.
  • Odpowiedz
@sl1der: Jakbym pokazał nowe z salonu, to by mnie zlinczowali, że za 1/3 tej kasy miałbym 2 klasy wyższe 8-letnie BMW, także wiesz xD Co kto lubi - ta ma 11 lat i z wyglądu się moim zdaniem nie starzeje, a i trzyma się zajebiście i nie zawodzi od prawie dwóch lat, więc póki co zostaję z tym starym trupem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartdziur: Miałem :D Nawet się kręciło dwóch typów koło niej, ale się #!$%@?łem na jednego, bo już przez telefon chciał 2k z ceny spuścić xD Po tej rozmowie stwierdziłem, że mam w dupie - "nie sprzedam, będę robił" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz