Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: Za późno wpadłem na ten pomysł - jak już poskładałem lampy :/ Myślę nad DRL w kierunkowskazach i może wskoczą w przyszłym miesiącu, ale podobno przypał dużo większy niż przy LED-ach mijania :/
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: A zatrzymywali Cię z tym albo widzieli na drodze? DRL jeszcze spoko, ale jak zaczniesz migać, to już słabo wygląda - chociaż mój dealer LED-ów ma zajebiste żarówki (150 zł za komplet), w których kierunkowskazy w ogóle nie wyglądają jak LED-y, więc chyba się skuszę. No i montaż 100x łatwiejszy niż ringi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Blue15: Nic a nic nie odstaje od tej klasy i roczników. Wiele części nawet tańszych niż do takiego VW z tego co widywałem w serwisach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Silnik nie do zajechania (jedynie osprzęt trzeba na wejściu porobić za parę stówek). No i zawieszenie trochę zbyt skomplilowane jak na polskie drogi (wielowachacz po tylu latach już wymaga wkładów, ale to zupełnie normalne w każdym aucie), za
  • Odpowiedz
  • 0
@ScaRRyMaN: Dzięki, przypomniałeś mi temat, trzeba będzie robić, ech :v Tylko w kolejce mam jeszcze oklejanie szyb i wymianę przeciwmgłowych, a kasa jakoś nie chce się sama mnoźyć ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz