Wpis z mikrobloga

@PanPietruszka: Orange ma kiepskawy zasięg, wszedłem do biedro, chcę sprawdzićczy ta kawa będzie dobra, chce dzwonić. a tu ... połączenia alarmowe, dziewczyna obok ma Play i widze że nawet LTE ma ... =X
zamierzam wrócić do #play, może do #redbull, albo #virginmobile w sumie po #!$%@? mi WiFi Calling... jak mogę mieć zasięg 4 sieci i być Playowską pijawką na nadajnikach Srusa, T-Bombaju i Orangutana :>
@KaluHeHe @PanPietruszka zasięg sieci zależy od wielu czynników, jak odległość od nadajnika, liczba osób zalogowanych do danego nadajnika, gęstość zabudowy, specyficzna konstrukcja budynków czy nawet warunki atmosferyczne. Wszystko zależy od tego, z jakiego urządzenia i w jakiej lokalizacji korzystasz do internetu. Na prędkość ma również wpływ to ilu użytkowników korzysta w danym momencie z internetu. @PanPietruszka zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na kartę. Sam możesz przetestować działanie naszej sieci :)
@OrangeEkspert zajebiście. T z łaski swej postawcie przy kopalni KWK Jastrzębie w Jastrzębie Zdrój nadajnik LTE jakiś. Bo to jakaś parodia..minus 110 rssp.
Transfer nie powala...ale oglądać da się...
I jakiś nadajnik 3g i h plus. Gdzieś obok ronda.
Terytorium obok ronda ma żenująca jakość połączenia. Jedyny plus to że macie najtańsze pakiety internetowe. I w sumie jakoś to chodzi. Ale nie urywa. 2gi numer przeniose do Play chyba.i będzie ds. Tam