Wpis z mikrobloga

@MagnaPomerania typowy smalltalk w windzie a ty sie doszukujesz amerykanskiego #!$%@? bo kogos gowno obchodzi kopanie pilki xD tez nie wiem jak wyglada trener BM i w zasadzie gowno mnie to obchodzi.
Az mi sie przypomniala historia o pewnym ciemnoskorym brytolu ktory udawal cristiano i dupczyl laski naookolo podajac sie za niego, nie przeszkadzalo im ze jezdzi fiatem i ma brytyjski akcent
@vardum: No dobra, ale tu rozmowa dotyczy "żenującej wiedzy piłkarskiej" na bazie braku rozpoznania siwego pana w windzie przez starszą panią.
W Meksyku średnia widzów na mecz jest nieznacznie mniejsza niż w Hiszpanii, a nie rozpoznałbym żadnego trenera.
Tu chodzi o to strzępienie.
@p1p2p3p4: Moja babcia nie rozpoznałaby herbu jakiegoś obcego klubu z drugiego końca świata (tamta babeczka była z USA, a i tak rozpoznała herb Bayernu Monachium i o niego zagaiła, więc jest różnica).

Jeśli moja babcia posiadałaby taką wiedzę, że będąc np. na wakacjach w Argentynie zobaczyłaby i rozpoznała logo Boca Juniors to raczej kojarzyłaby też ich trenera ( ͡° ͜ʖ ͡°)