Wpis z mikrobloga

Mireczki co ja odwalilem to masakra.
Ogólnie szukam nowej pracy, bo aktualna mi się już przejadła, wysyłałem ogłoszenia tu i tam i umówiłem się na rozmowę. Na miejscu byłem 10 minut wcześniej, rozmowa w takiej firmie z mojej branży. Babeczka na rozmowie dość miła, ale pytania poza sprawdzeniem języka (wymagany minimum B2/C1), zadawała pytania typowo o typowe #!$%@? typu "Wymień 10 zastosowań cegły", "Jakbyś znalazł się na bezludnej wyspie to jakie trzy przedmioty byś ze sobą zabrał", "Jakbyś miał nadprzyrodzone moce to co by to było". Jako tako udało mi się z nich wybrnąć chociaż trochę zryło mi banie wymyślanie na szybko sensownych odpowiedzi, HRówa powiedziała, że zadzwonią w ciągu trzech dni, pożegnałem się obróciłem, złapałem za klamke i...

Wlazłem do szafy. Tak #!$%@?. Do szafy. Z tego stresu zauważyłem dość duże drzwi, przesunąłem je (wejściowe tez byly przesuwne) i wlazłem do szafy. Co ja #!$%@?łem to masakra. I siedziałem tam chwile myslac co sie #!$%@?ło po czym wyszedłem z niej szybko.
HRówa spojrzała na mnie jak na debila (trudno jej sie dziwic) i pokazała palcem w lewo i powiedziała tylko "Tam są drzwi Panie Broxigar"... ()

Coś czuję, że jednak nie dostanę tej pracy (,)

#pracbaza #bezrobocie #heheszki #hr #rozmowakwalifikacyjna #zalesie
  • 152
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: Jaka #pasta? Człowieku właśnie wyszedłem z rozmowy o 8:00... Trwała 25 minut. Piszę wszystko na świeżo idę #!$%@? na spacer tą żenuę rozchodzić.
Mogę się głupio pocieszać, że nie jestem specem z Komandora i nie znam się na szafach ()
  • Odpowiedz
@broxigar: Zdarza się najlepszym. A co, HRówka oleje twoje ewentualne kompetencje na podstawie nic nie znaczącej sytuacji a będzie rekrutować typa który się wyuczył oklepanych pytań i odpowiada w najbardziej satysfakcjonujący sposób? Już przez same pytania jak to określiłeś #!$%@? powinieneś nimi wzgardzić i jak Cię nie przyjmą to żadna strata.
  • Odpowiedz
@broxigar Nie bez powodu polski rynek pracy wygląda tak jak wygląda, dlatego nie warto pracować. Nie warto #!$%@? ludzie, nie pracujcie, niech ta gospodarka jebnie, a janusze niech idą na dno! Pakuj plecak i jedziemy do Hiszpanii, będziemy bezdomnymi i będziemy cieszyć się życiem. Nie czekajcie na emeryturę, której nie będzie. Życie jest tu i teraz! Piszcie na PW, kto jest gotowy na prawdziwą przygodę? NIE dla gówno pracy, chorej rywalizacji i
  • Odpowiedz
@bizonsky: dzieki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W sumie jakbym byl HRowcem to tez bym sie zastanowil nad takim kandydatem, ktory wchodzi na 15s do szafy, po czym nagle ogarnia co odwalil...
  • Odpowiedz