Wpis z mikrobloga

Urojenia obrońców jedynej słusznej gry...

WT nie wybacza tak jak WoT. Trzeba myśleć czy się buły nie wyrwie, bo jedny celny strzał i po tobie. To wspiera grę pasywną, ale nie do końca. Często musisz szarżować, żeby dorwać się do pozycji i walić z flanki etc. Większe ryzyko ale więcej do ugrania.


Kontra rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warthunder #worldoftanks #gry
Logytaze - Urojenia obrońców jedynej słusznej gry...

WT nie wybacza tak jak WoT. Tr...

źródło: comment_T2DJr6KjEKl8AuU2PBs7C2bULZ5kfWib.jpg

Pobierz
  • 20
Potwierdzam. Ta mapa to gówno. Walka tak naprawdę toczy sie wyłącznie o jeden punkt.


@orkako: Ale tak wygląda większość map z trzema bazami...

Gdy czerwoni przejmą C, a zawsze to robią, bo mają krótszą drogę po bruku, a nie góry z błota i rzekę, to cholernie cieżko jest ich wygryźć.


Faktycznie miałem gorszą pozycję startową, ale to nie jest do końca tak jak mówisz. Jeśli polecisz czymś szybszym w punkt na
@SzlachcicPolny: AB to świetny tryb, aby nauczyć się weakspotów różnych czołgów. Nie powinieneś tak bardzo ekscytować się wskaźnikiem penetracji, bo ten jest ułatwieniem dla bliskich celów.

Kolesie nie jadą, bo podczas ataku na C ich wyspotują i zginą po sekundzie. Dlaczego sam siedzisz schowany zamiast pojechać?


Widzę, że mapa AB jest dla ciebie zbyt wymagająca. Większość graczy w mojej drużynie od razu po rozpoczęciu bitwy zajęła miejsca do kampienia nie przejmując
@Logytaze: Sprawa nr 1: Ta mapa jest zaprojektowana tak, że team wrogi dla ciebie ma przewagę. Można temu zapobiec cisnąć przez most i wjeżdżając w ich budynki, a potem atakując od tyłu.

Sprawa nr 2: Grasz z przedszkolakami, bo AB tym jest. To jak granie na 1 tierze w twoim ukochanym wot. Ludzie po prostu nie ogarniają gry na tyle, żeby wiedzieć jak rozwiązać problem. Z drugiej strony wiedzą tyle, że
SzlachcicPolny - @Logytaze: Sprawa nr 1: Ta mapa jest zaprojektowana tak, że team wro...

źródło: comment_8fgoZMvXHwhFMSoGFHIwvalKIIq2i5ys.jpg

Pobierz
@SzlachcicPolny:
Fanboy RB plujący na AB bo to takie modne ( ͡ ͜ʖ ͡)

A prawda jest taka że jesteś zielonką co nie radziła sobie na AB i uciekła na RB w poszukiwaniu łatwiejszego gameplayu... To nie wina trybu że sobie na nim nie radzisz a Twojego skilla. Nie martw się, to dość popularna opinia o tym trybie przez Tobie podobnych ¯\_(ツ)_/¯
@SzlachcicPolny: Mapa jest źle zaprojektowana, ale nie skreśla twoich szans na wygraną.

Odnośnie trybu AB. Bitwy na 6.0 (screen właśnie z niej pochodzi) porównujesz do bitew na I tierze w WoT? Odnoszę wrażenie, że nie masz zielonego pojęcia o tej grze. Pierwszym czołgiem grasz tylko kilka bitew, ponieważ od razu odblokowujesz następny tier. Ad personam sobie daruj - WoT nie jest moją ulubioną grą. Po prostu grałem w dwa tytuły mniej
Ad personam sobie daruj


@Logytaze: Sam od tego zacząłeś nazywając to co napisałem urojeniami.

WT nie wybacza tak jak WoT. Trzeba myśleć czy się buły nie wyrwie, bo jedny celny strzał i po tobie.


Prawda, w WoT jeden strzał to nic strasznego, w WT to ogromna szansa na śmierć.

To wspiera grę pasywną, ale nie do końca. Często musisz szarżować, żeby dorwać się do pozycji i walić z flanki etc. Większe
@HHHHHH: Bo mnie śmieszy jak randomsy licytują się na przewagę trybu nad trybem... Każdy z nich ma swoje wady i zalety, każdy gra co lubi.
Mistrze taktyk, znawcy czołgów, całej gry #!$%@?... A później wchodzę ja, cały na biało (σ ͜ʖσ)

już był taki e g o b o i co myślał że jak pograł na RB a nie szło mu wcale najgorzej
@Logytaze: Z wymienionych powodów WT faktycznie jest wolniejszy, ale przynajmniej bitwy trwają dłużej niż 3 minuty - tak jak to było w WoT jakoś w grudniu, jak na chwile tam wróciłem. Tam pełno jeźdźców bez głów i nawet jeśli mecz trwał dłużej niż te 3 minuty, to co z tego, że masz dobrą pozycje - 10 vs 15 po dwóch minutach meczu i już wiadomo jak się to skończy. W WT
@pewniecham: Propsuje bo też nie rozumiem bólu dupy i wywyższania się bo gram tylko RB. CO TO #!$%@? ZMIENIA ? Nie wiem granie na RB wydłuża #!$%@?, rozwiązuje problemy ? Bo mam takie wrażenie jak czytam te bzdury.

Gram w WT od początku 2013 roku mniej więcej po równo czołgami i samolotami znam wszystko na wylot. Najwięcej i tak gram AB bo czołgów RB nie trawie w najmniejszym stopniu i będę