Wpis z mikrobloga

#inpost #paczkomaty #mojpierwszraz #oswiadczenie
Ale jestem podniecony :3
Dzisiaj pierwszy raz w życiu będę odbierał przesyłkę z paczkomatu. Nigdy tego nie robiłem. Kod już dostałem smsem, więc zaraz idę pod prysznic, wymyję się, użyję dobre perfumy, elegancko się ubiorę i jadę. Całe 3 przystanki muszę podjechać! Jak już dojadę na miejsce to zapoznam się z instrukcją obsługi paczkomatu (nic pochopnie!), poczytam sobie, pooglądam, potem zrobię co mam zrobić (prawdopodobnie będę musiał tylko wpisać kod który otrzymałem, ale nie jestem pewien stąd to moje podniecenie, bo nie wiem co mnie czeka) i odbiorę paczkę. Jezuuu... ludzie którzy będą koło mnie przechodzić pewnie będą sobie myśleć: "to jest gość", "człowiek sukcesu, bo ZAMAWIA PRZEZ INTERNET jak prawdziwy człowiek 21 wieku", "ładnie pachnie. Ciekawe co zamówił".
Oczywiście wszystko będę robił bardzo powoli i ostentacyjnie, tak żeby jak najwięcej ludzi mnie zobaczyło i zazdrościło.
Idę się szykować. PA!
Pobierz zloty_wkret - #inpost #paczkomaty #mojpierwszraz #oswiadczenie 
Ale jestem podniecon...
źródło: comment_A7hgjEL4rVzs3hpCIJsfJ2PxSraUwwJk.jpg
  • 46
@zloty_wkret: zapraszam na forum ludzi którzy pierwszy raz w życiu użyją paczkomatu.
Znajdziesz tam porady, instrukcje, jak i w co się ubrać, o których godzinach jechać by nie spotkać np dresów, jak kolor ubrania pasuje do jakich drzwiczek oraz masa masa innych praktycznych porad. Pamiętaj, takich ludzi jest cała rzesza!

www.forumdlaludziktorzypierwszyrazidadopaczkomatu.pl pozdrawiam ciepło.

ps. nie możesz zadawać głupich pytań które już były, użyj wyszukiwarki.
@zloty_wkret: Jutro czeka mnie ta wspaniała wyprawa. Ale jako lepiej doświadczony (to już chyba 10 raz) to mam parę rad. Najpierw obadaj teren, przygotuj się, pamiętaj o zapasie płynów, bo wyprawa może się przedłużyć, polecam też zabranie powerbanka w razie gdyby telefon miał się rozładować, nigdy nie wiadomo. Poćwicz też refleks, nigdy nie wiadomo które drzwiczki się otworzą, a każda milisekunda zwłoki, to ryzyko kradzieży. No i upewnij się, że to
@jaqo1989: @zloty_wkret: Z tym QR to ostrożnie, bo u mnie w mieście zeskanowanie zawiesza maszynę na amen i można wracać do domu bez paczki, albo czekać kilkadziesiąt minut na połączenie z infolinią żeby zrobili zdalnie restart.
@lunga zawiesił? Pff... W moim paczkomacie zespół się kiedyś elektrozamek i paczkomat myślał że zabrałem paczkę a ona dalej była w środku (). Teraz za każdym razem boję się że któregoś razu znowu się nie otworzy i będę musiał otwierać go z pół obrotu ))¯_(ツ)_/¯
@zloty_wkret:
Ech panowie coraz więcej amatorów sie pcha do zabawy hehe mam nadzieje ze wejdzie w życie ta nowelizacja ustawy i do paczkomatu będzie można chodzić tylko z licencja bo niektórzy ludzie nie maja naprawdę ani rozumu ani wyobraźni i na przykład upuszcza paczkę na podłogę