Wpis z mikrobloga

@UrbanHorn: Kiedyś kupiłem jakiegoś crafta to było tak gorzkie że nie pilem #!$%@? nic bardziej gorzkiego ever xd Grejpfrut już lepszy od tego
To ostatnia moja przygoda z tzw craftem wylałem do kibla i poszedłem po czteropak Lecha za czteropak zapłaciłem tyle samo co za tamtego crafta xd cztery piwa za jedno czacie
  • Odpowiedz
@urs6: Pewnie, że może.
Ale po pierwsze, w większości "sklepowe", łatwo dostępne crafty to dość ciężkie i mułowate gatunki. Do tego dość monotematyczne- pale ale odmienione przez wszystkie przypadki. Nawet o amber ale'a trudno.
A po drugie, craftowy pils kosztuje krotność takiego chociażby pilsnera urquella, o jakiejś poczciwej Perle nie mówiąc. Pominę tylko porównania do lechów czy innych carlsbergów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nie wiem,
  • Odpowiedz
@urs6: "Coś więcej", bo mnie osobiście Pilsner smakuje.

Argus też ma "jakiś" smak. I gdyby miał etykietkę "Browar Koczkodan" i kosztował 15 zeta, to dla wielu byłby to smak bogactwa i wyśmienitego, kraftowego piwa. ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xtal: ja kiedyś kupiłem jakiś atak chmielu za 999 zł i był taki paskudnie gorzki że wylałem do kibla po pierwszym łyku xD
  • Odpowiedz