Wpis z mikrobloga

Cześć Miraski

Stoję potrzebuję kupić jakiś komputerek GPS na szosę. W zasadzie zdecydowałem się na ofertę LEZYNE, i waham się pomiędzy urządzeniami" Super GPS i Micro GPS Watch. W oficjalny sklepie producenta mają promocję na Micro GPS Watch (wychodzi 130 $ z czujnikiem HR), jedyne obawy jakie mam wobec niego, to czy ekran nie będzie za mały i jak jego rozmiar sprawdzi się w codziennych treningach. Za Micro GPS Watch przemawia jeszcze jedna rzecz, że czasem zdarza mi się pobiegać i wtedy on by mi się sprawdził.

Natomiast Super GPS jest parę złotych droższy ale już zdecydowanie większy i na pewno bardziej czytelny w jeździe na rowerze.
Może ktoś z was używa tych urządzeń i jest w stanie na nich temat coś napisać?

#szosa #rower #lezyne #gps #garmin #nawigacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mentos1: ja wlasnie kupilem Amazfit bip. 280 cbl, ma gps, HR, da sie do stravy esksportowac i chwala ze 30dni na baterii podziala. Ale nic wiecej jeszcze nie napisze bo go jeszcze nie dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mentos1: Mam Macro GPS, czyli Super GPS bez ANT+ i kilku ficzerów. Ekran nie jest największy, tym bardziej nie wyobrażam sobie używania serii Micro/Mini. Jesli chodzi o sam sprzęt, oceniłbym go pozytywnie. Średnio co kwartał pojawiają się update'y firmware oraz aplikacji na Androida, więc sprzęt żyje. Generalnie Lezyne na plus.
  • Odpowiedz
@Mentos1 mam super gps i mogę polecić. Może nie ma kolorowego dużego ekranu jak garminy ale za to dłużej trzyma bateria i niczym więcej im nie ustępuje
  • Odpowiedz
Gps w amafit bip to tak średnio działa. Dziś zrobilem 23 km w tetenie leśnym wedlug wskazań licznika sigma a bip pokazał 24,5 km. Ogólnie czasami dziwnie działa i dokładność na rower jest dość słaba. Przy spacerze jest ok przy bieganiu czasami przekłamuje a na rowerze to już nieźle zbacza z drogi jak sie podejrzy ślad na mapach google.
  • Odpowiedz