Wpis z mikrobloga

Uwaga - najbardziej rakowy wpis na wykopie :)
Mój pierwszy #rozowypasek odezwał się do mnie pierwszy raz od 18 lat. Nie wiem czemu, ale złożył spóźnione życzenia.
Obok śpi ktoś kogo kocham, a ja w głowie mam te wszystkie piosenki, które słuchałem 18 lat temu, wszystkie te chwile dobre i złe :) Uczucie dość dziwne. Wydaje mi się ta osoba obca, ale jednak... Fajnie posłuchać że ma dzieci i szczęśliwe życie, mimo że dawno temu... ;)
Wszystko wyblakło, ale jednak pierwsza miłość nigdy nie zardzewieje na tyle, by wypruć wspomnienia.
Cieszy mnie jedno. Umiem z tą pozornie obcą kobietą rozmawiać.
Grunt, że oboje ułożyliśmy sobie życie. Fajnie że ktoś o mnie po tylu latach pamięta.
Czy tylko ja jestem tak chory że życzę swoim byłym więcej szczęścia niż sobie ? :)
#zwiazki
  • 15
@Damasweger: 18 lat na wyleczenie ran to stanowczo za dużo, jeśli ktoś tyle potrzebuje to znaczy żenię chce ich leczyć xD OP na szczęście założył rodzinę także potrzebował znacznie mniej.
Czy tylko ja jestem tak chory że życzę swoim byłym więcej szczęścia niż sobie ?


@Pshemeck: tak, bo jedno to być w dobrych kontaktach, a drugie stawiać kogoś dawno wyrzucono z życia wyżej niż siebie. To jest jakiś masochisto-umartwianizm.
@Damasweger: To samo tutaj. razem byliśmy 4 lata, burzliwe rozstanie, 6 lat już minęło, a dalej na samą myśl, to mnie #!$%@? ;D Dlatego, jak czasami pisze do mnie, to grzecznie jej odpisuje, po 5 minutach kończę rozmowę, bo wiem, że to kolejna kłótnia. Na szczęście od roku do mnie już nie pisała.
Ciekawe jest to, że po tylu latach jest się osobą nastawioną do drugiej osoby ze swojej pierwszej miłości w ten sposób jako neutralny notabene zadowolony jeżeli tej osobie się poszczęści. Że się jest dwoma innymi osobami które niby się gdzieś tam kiedyś znały, mocno kochały, z pewnych powodów się rozstały, a nie myśli się już do tych osób że szkoda że się już razem nie jest a dobrze że ona i ja
Czy tylko ja jestem tak chory że życzę swoim byłym więcej szczęścia niż sobie ?


@Pshemeck: Może nie chory, ale to dosyć dziwne. Rozstania zazwyczaj kojarzą się negatywnie, poza tym negatywne emocje związane z byłym partnerem/ką, na początku pomagają wygasić istniejące uczucie.