Wpis z mikrobloga

W weekend otwarłam płytę z moją tk zatok, gdzie pan doktor wziął świężą płytę, starą i stwierdził, że "bez zmian, tak samo jak dwa lata temu".
płyta jest pusta, 702/702mb wolne, nie ma na niej nic, płyta typu CD-R
Czy oni mają obowiązek trzymania tego gdzieś na dysku w ogóle? muszę robić nową tk, czy w ogóle moge to jakoś odzyskać...?


#radiologia #medycyna #tomografiakomputerowa ##!$%@? #kiciochpyta
  • 28
  • Odpowiedz
@Strahl: ok, to może mi ją nagrają... a ja głupia im uwierzyłam.
ciekawe, jaką techniką ten lekarz z pustej płyty czytał.. (°°
dzięki bardzo
  • Odpowiedz
@Strahl: byłam pierw zrobić tą tk, dostałam plytkę + opis, potem zeszłam dwa piętra niżej na oddział do laryngologa, wziął ode mnie płytę z aktualnej tk i sprzed 2 lat dla porównania i powiedział, że nie ma innych zmian, niż te co tam wyszły wcześniej i nie do operacji wg niego.
nie wiem, skąd on je miał i czy czasem mnie zwyczajnie w świecie nie oszukał i nie widział tych wyników,
  • Odpowiedz
@hatterka: hmm, nie wiem jak to wygląda u was, u nas mozna na kazdym komputerze w szpitalu otworzyć badanie bezpośrednio z systemu, tylko nie można na tej podstawie stworzyć opisu radiologicznego, ale do przeglądania ot tak nie ma problemu, ale to już detal i prawne blebleble
  • Odpowiedz
@Strahl: no to zobaczę, jeśli mi to nagrają i dostanę się do innego, to czy faktycznie jest ok.
mam nadzieję, że w tym chociaż je trzymają ( _)
dzięki bardzo za pomoc, jest nadzieja, że to odzyskam
  • Odpowiedz
@hatterka: Nagrają raczej bez problemu, do tego są specjalne maszynki. Możliwe że coś poszło nie tak, w magicznym programie się odznacza co ma być na płytę nagrane i robi się "samo". Możliwe, że coś nie tak z płytą było, bo te kobiety robią to dziesiątki razy dziennie i raczej wiedzą co klikać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Drail nie, nie Kato, w Kato dostać się na laryngologie na francuskiej to dopiero na 2019, a miałam wtedy zaostrzenie przez miesiąc :v

Zmieniłam go w październiku jak mnie tak ładne zlał, znalazłam prywatny szpital w Kato z podobno dobrym laryngologiem, który robi prawie codziennie zabieg fess, jak ogarnę termin to może będzie coś lepiej ( _)
  • Odpowiedz
@Strahl: rozwiązało się, płytka była faktycznie pusta, nie mają systemu w tym szpitalu, żeby lekarz laryngolog mógł zobaczyć wyniki bez tej płytki - popatrzał mi prosto w oczy i mnie okłamał, że porównywał wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Drail:
  • Odpowiedz