Wpis z mikrobloga

- siedz w stanie ktory ogranicza dostep do broni na max
- wprowadz restrykcje dotyczace publikowania filmow o broni
- obcinaj zasiegi na filmy o broni (ukryty id mature/violent nawet na poradnikach o bhp na strzelnicy)
- twoje biura to gun free zone z najnowoczesniejszymi systemami kontroli dostepu na swiecie
- jestes google/youtube (!)
- p------a baba najzwyczajniej wchodzi z klamka i zaczyna strzelac w twoim najwiekszym biurze
- brak profitu

#bron #usa #youtube
BrzydkiBurak - - siedz w stanie ktory ogranicza dostep do broni na max
- wprowadz re...

źródło: comment_udD37KRzaiTnACJxUFh4AMvYP7Hfs7iv.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lemonic noszę stazę i opatrunek. Przydaje się, zwłaszcza na rowerowych górskich zjazdach czy innych aktywnych formach spędzania czasu. Pisałem Ci jak długo- od dziecka mam z nią do czynienia bo wszyscy w rodzinie ją mieli , a z taką, za którą ja biorę odpowiedzialność od 19 roku życia (najpierw służbową z plutonu, a później z moją na cywilne pozwolenie) , czyli już trochę ładnych lat. Nie strasze nikogo. Jakbyś przeczytał rozporządzenie
  • Odpowiedz
@lemonic człowiek zaczął latać dzięki swojej naturze. Naturze zdobywcy, która objawiała się też podbojami (wojnami). Więc nie gadaj o zmianie natury człowieka bo ta się nie zmieni.
  • Odpowiedz
@lemonic przypomnę tylko, że kilka lat temu był przypadek jak m----n z maczetą biegał po ulicy gdzieś w UK i nie mogli go zatrzymać. Tylko ciekawe czemu? Podobno społeczeństwo w UK radzi sobie bez broni.
  • Odpowiedz
@lemonic wiesz czego uczy nas historia? Tego, że nie potrafimy wciągać z niej wniosków. Więc wojny będą zdarzały się zawsze. Czasem rzadziej czasem częściej ale będą.
  • Odpowiedz
Jednak jeśli wiedziałbym, że chodzisz po ulicy z bronią to nie czułbym się bezpiecznie.

@lemonic: Nie wiesz ile klamek za paskiem minąłeś. I jakoś dalej wychodzisz na dwór
  • Odpowiedz
Ameryka ma problem z bronią l/lub wychowaniem ludzi z bronią.


@lemonic: Masz jakieś statystyki? Chętnie porównam je do ilości zgonów na skutek utonięcia w przydomowym basenie (wciąż legalne we wszystkich stanach), przedawkowaniem leków (leki sa legalne wszędzie) lub zatruciem jedzeniem (jedzenie też jest legalne)
  • Odpowiedz
@lemonic Zwróć uwagę na to, że nawet teraz gdy zachodzą nieporozumienia między krajami to dość szybko przechodzi to w "napinanie mięśni".
Możesz też wierzyć w to, że ludzkość zmądrzała masz do tego prawo, też bym chciał tak myśleć ale niestety jak już wspomniałem natury człowieka nie zmienisz.
  • Odpowiedz
A i opowiem ci jeszcze jedna przygodę z miłośnikiem broni. Miał sejf, pozwolenie, strzelanie sportowe itd. Super rozsądny typ by się wydawało. Po czym popiliśmy wódeczki a ten od razu po swoją b--ń i mówi, że jedziemy strzelać na strzelnicę. Kolejny przykład to ojciec kumpla myśliwy. Dwa razy byłem z nim na polowaniu, ani razu nie był trzeźwy. Pisałem ci juz o typie na dyskotece co mi pistolet przystawiałdo głowy. Wystarczy mi takich doświadczeń by nie czuć się bezpiecznie przy typach z bronią.


@lemonic:

a) nie bedziesz wiecej pisac takich bajek pod moimi
  • Odpowiedz
@raggan: ktos zwyczajnie klamie lub w najmniej prawdopodobnym wypadku przymyka oko na smiertelnie niebezpieczne zachowania*

jak udowodni kiedy i gdzie zglosil te pijanstwa z bronia to dorzuce konserwe ammo do kalacha i darmowa strzelnice na caly dzien / lub rownowartosc (~1000zl) na wskazany cel charytatywny
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Czyli to, że ktoś przymyka oko na niebezpieczne zachowania i/lub ich nigdzie nie zgłasza, bo się np. boi, to jest powód by zabronić mu o tym mówić? No fajnie.
  • Odpowiedz
@raggan: klamie lub przyzwala na popelnianie przestepstw o potencjalnie tragicznych skutkach. raczej po prostu klamie. jak tego nie rozumiesz to rowniez nie musisz sie wysilac pod moimi wpisami.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Aaa, czyli typ kłamie, tzn. "raczej kłamie", tzn. tak naprawdę nie wiadomo, ale Ty tak uważasz, a uważasz tak dlatego, że to co pisze nie pasuje Ci do światopoglądu. Wiesz, juz wszystko rozumiem. Obecność na czarnej u takiego myśliciela będzie dla mnie powodem do dumy.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Panie Burako. Z tego co się dowiedziałem strzelaniny dokonała kobieta podobno w zemście na chłopaku, 4 osoby w stanie ciężkim poza strzelcem. Podobno miała tradycyjne okrycie głowy religii pokoju ale nie wiem czy to akurat istotne. A w kaliforni to chyba legalne są tylko czarnoprochowce jednostrzałowce.
Tyle mają strzelanin pomimo ograniczeń że lewacy to najchętniej zakazali by broni w ogóle, tyle że nie mogą.
Międzyczasie zajmują się ograniczaniem co
  • Odpowiedz